Schudnij ze smakiem

Catering
ul. 20 Stycznia 18/28, 95-200 Pabianice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 603 208
Adres korespondencyjny
ul. 20 Stycznia 18/28, 95-200 Pabianice łódzkie

Informacje

Opis działalności
Zauważyć można, że coraz więcej ludzi lub nawet my sami, skarżymy się na jakieś problemy zdrowotne. Bardzo często przyczyną tego okazuje się nieprawidłowa dieta. Otyłość, nieprawidłowa praca jelit czy nietolerancja laktozy to dziś nagminne przypadłości, które całe szczęście można leczyć, stosując odpowiednią dietę.
Produkty i usługi
Oferta naszej firmy to profesjonalne opracowywanie indywidualnych diet, które na pewno pomogą i usprawnią funkcjonowanie organizmu. Ich przestrzeganie nie należy do trudności. Nie mają one nic wspólnego z tymi dietami rozpisanymi na miesiąc. U nas dostaniecie Państwo smaczne i zróżnicowane jedzenie, które będzie Wam smakowało. Współpracę zaczynamy od przeprowadzenia wywiad dotyczący preferencji smakowych. Potem układamy jadłospis, uwzględniając wszystkie aspekty.

Od 2015roku działamy na rynku. Znajdujemy się w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielką jest Kamila Ludwiczak.

W menu Schudnij ze smakiem widnieją takie propozycje potraw jak:

• potrawy z warzyw,
• makarony,
• desery,
• śniadania,
• zupy,
• wypieki.

Zaproponować możemy Państwu cztery zestawy pudełek, każdy z nich odpowiada trochę innej diecie. Są to: Office box- redukcja wagi, zdrowe odżywianie; 7 dniowy detox - dieta redukcyjno-oczyszczająca; Optimal diet - bez glutenu i nabiału; Optimal diet - redukcja wagi, zdrowe odżywianie.

Dla nas najważniejszy jest Klient i jego indywidualne potrzeby. Pragniemy, byście byli Państwo zadowoleni z efektów, jakie niosą za sobą nasze diety oraz ich walorów smakowych. Staramy się, żeby potrawy były urozmaicone i nie powtarzały się zbyt często. Wiemy, że nie ma nic gorszego w diecie jak powtarzalność i monotonia. Przełamujemy stereotypy na temat nudnych i niesmacznych diet. Na terenie całych Pabianic zapewniamy bezpłatny dowóz pudełek.

Zapraszamy do skorzystania zoferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń