Olimp Zakład pogrzebowy

Organizacja ceremonii pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe
ul. Kilińskiego 35, 95-200 Pabianice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Olimp Zakład pogrzebowy

Informacje

Opis działalności
Zakład pogrzebowy Olimp znajduje się w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w usługach pogrzebowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2010 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Justyna Wieczorek.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności zakładu Olimp jest organizacja ceremonii pogrzebowych. W naszej ofercie można znaleźć przewóz osób zmarłych. Podejmiemy się transportu zmarłych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności w urzędach. Załatwiamy zgłoszenia i wypełniamy dokumenty urzędowe, wyrabiamy akt zgonu, a także przygotowujemy nekrologi i klepsydry.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy przygotowanie zmarłych. Oferujemy tanatokosmetykę, która ukryje ślady oraz usunie przebarwienia, jak również zatuszuje niedoskonałości skórne u zmarłego. Na życzenie rodziny i bliskich zadbamy o odpowiednią oprawę ceremonii pogrzebowej. Oferujemy oprawę muzyczną, fotografię pogrzebową i filmowanie ceremonii. Organizujemy nie tylko pogrzeby wyznaniowe, ale i świeckie, na których może być obecny mistrz ceremonii.

W sprzedaży mamy również:
- trumny,
- urny,
- wieńce pogrzebowe,
- kwiaty świeże,
- kwiaty sztuczne.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi organizacja styp. Jesteśmy w stanie przewieźć uczestników pogrzebu do restauracji.

Dołożymy wszelkich starań, by ceremonia pogrzebowa przebiegła zgodnie z oczekiwaniami i prośbami osób najbliższych oraz rodziny.

Zapraszamy do kontaktu z Zakładem pogrzebowym Olimp.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń