PPHU "Budo-Bruk" Piotr Grzegołowski

Brukarstwo
ul. Majdany 18, 95-200 Pabianice łódzkie
(16 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Brukarstwo. PPHU "Budo-Bruk" Piotr Grzegołowski ma swoją siedzibę w miejscowości Pabianice w województwie łódzkim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 691 917... lub napisz wiadomość e-mail na adres biuro@budo-bruk.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę PPHU "Budo-Bruk" Piotr Grzegołowski. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Majdany 18, 95-200 Pabianice.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.66543N, 19.36666E. [kopiuj]
Uważamy, że PPHU "Budo-Bruk" Piotr Grzegołowski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(16 opinii) napisz opinię
M
Magdalena
Zdecydowanie polecam . Panowie wykonali swoje zadanie na 6 , w expresowym tempie ( 2 dni kostka pod altankę 30m2) Naprawdę byłam zaskoczona z jaką dokładnością i starannością panowie pracowali . Cena za wykonaną usługę - Szef mnie bardzo pozytywnie zaskoczył , a panowie jeszcze po sobie wszystko bardzo dokładnie posprzątali . Polecam zdecydowanie , na pewno skorzystam jeszcze i będę polecała .
K
Krzysztof
Polecam
T
Tomek
Profesjonalne wykonanie Polecam szybko i solidnie
T
Tomek
Profesjonalne wykonanie Polecam szybko i solidnie
L
Lilla
Polecam -rzetelność .terminowość,solidność
K
Kondrad
Firma bardzo rzetelna, terminowa i uczciwa. Właściciel konkretny, jest na każde zawołanie, doradza, konsultuje super. Sama ekipa wykonawczą rewelacyjna, robią ładnie szybko i czysto. Nic nie ginie. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni i absolutnie polecamy!!!
S
Szymon
Polecam solidna firma
R
Rafał
Firma bardzo rzetelna, pracę wykonują szybko, dobrze i terminowo. W razie potrzeby doradzają. Firma godna polecenia.
M
Mariusz
Polecam z czystym sumieniem. Doradzają, podpowiadają ciekawe rozwiązania, robota postępuje szybko, a co najważniejsze schludnie. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z wykonanej przez firmę BUDO-BRUK pracy. I rzecz w branży budowlanej warta uwagi... Bardzo punktualni.
P
Patty
Dało się odczuć ogromne doświadczenie, zarówno w pomysłach, jak i doradzaniu, szybka realizacja, duża cierpliwość! Jesteśmy bardzo zadowoleni polecamy!!!
K
Klient
Polecam. Solidna firma, panowie pracują szybko I schludnie. Profesjonalne podejście I doradztwo.
L
lilla
Profesjonalne wykonanie Polecam szybko i solidnie
M
Monika
Firma rzetelna. Jakość i szybkość na najwyższym poziomie. Przystępne ceny. Ekipa solidna i zgrana. Polecam z czystym sumieniem.
K
Klient
Solidna Firma - Profesjonalne wykonanie Polecam szybko i solidnie
G
Gosc
Omijac szerokim lukiem. Wlasciciele to furiaci
K
Klient
Zgrana, szybka, czysta, bez problemowa ekipa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.