PHU "Prosper"

Oferujemy kompleksowe czyszczenie samochodów w dobrej cenie!

Myjnie samochodowe
ul. Partyzancka 95, 95-200 Pabianice łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
PHU "Prosper"

Informacje

Opis działalności
Prosper to profesjonalna myjnia samochodowa znajdująca się w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Oferujemy usługi kompleksowego czyszczenia samochodów. Umożliwiamy również mycie ręczne.
Produkty i usługi
Nasza myjnia samochodowa to miejsce, w którym zadbamy o twój samochód jak nigdzie indziej. Jesteśmy obecni na rynku już ponad dwunastu lat. Przez cały ten czas zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, żeby móc zagwarantować najwyższa jakość wszystkich świadczonych przez nas usług – od mycia karoserii po mycie komory silnikowej.

Nasza oferta to między innymi:

- woskowanie karoserii,
- polerka lakieru,
- czyszczenie felg i ich zabezpieczanie,
- mycie komory silnikowej,
- płukanie podwozia.

Zajmujemy się również ceramiką samochodową oraz nakładaniem powłok polimerowych i kwarcowych. Dzięki takim działaniom na karoserii tworzy się ceramiczna warstwa zabezpieczająca przed uszkodzeniami. Wykonujemy także prace związane z czyszczeniem wnętrza samochodu. Świadczone przez nas usługi w tym zakresie to między innymi czyszczenie skór oraz tapicerki ze skóry naturalnej.

- impregnacja tapicerki skórzanej
- odkurzanie i sprzątanie wnętrza
- czyszczenie plastików
- mycie szyb.
- ozonowanie.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu oraz wieloletniemu stażowi w pracy są w stanie wyczyścić dokładnie wszelkie zabrudzenia. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dbałość o szczegóły oraz krótki czas oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
K
Paulina Karwasz
Super Polecam