Zalew Skup odzieży używanej Agnieszka Bonikowska

Producent czyściwa bawełnianego

Odzież używana
95-083 Zalew 88 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 605 363
Zalew Skup odzieży używanej Agnieszka Bonikowska

Informacje

Opis działalności
Skup odzieży używanej Zalew znajduje się miejscowości od tej samej nazwie. Należy do Agnieszki Bonikowskiej i działa od 2004 roku. Skupuje ubrania od polskich firm i sprzedaje je przetworzone do klientów w Europie, Afryce i Azji.
Produkty i usługi
Znoszone ubrania znajdują nowe życie dzięki firmie Zalew, która skupuje je i przerabia na przydatne materiały. Przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne ceny skupu i sprzedaży oraz realizację nawet największych zleceń. Specjalnością firmy jest pozyskiwanie damskich i męskich ubrań bawełnianych i przerabianie ich na czyściwa przemysłowe. Czyściwo bawełniane dzięki swoim właściwościom, takim jak chłonność, doskonale sprawdza się w warsztatach i zakładach produkcyjnych. Oferta firmy Zalew w zakresie czyściwa obejmuje:
-czyściwo bawełniane do cieczy
-czyściwo bawełniane do olejów
-czyściwo bawełniane do smarów
-czyściwo bawełniane do lakierów
-czyściwo bawełniane do paliwa

Przedsiębiorstwo pozyskuje też i tnie swetry kaszmirowe, białe, kolorowe i inne, pozbawione metalowych elementów. Pocięte nadają się do wykorzystania jako materiał do produkcji wygłuszeń samochodowych oraz dywanów.

Uzupełnieniem oferty są pocięte kawałki jeansu ze spodni, kurtek, spódnic i koszul, które m. in. stosowane są następnie do wytwarzania papieru.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

tuch,