Zalew Skup odzieży używanej Agnieszka Bonikowska

Producent czyściwa bawełnianego

Odzież używana
95-083 Zalew 88 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 605 363
Adres korespondencyjny
95-083 Zalew 88 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Skup odzieży używanej Zalew znajduje się miejscowości od tej samej nazwie. Należy do Agnieszki Bonikowskiej i działa od 2004 roku. Skupuje ubrania od polskich firm i sprzedaje je przetworzone do klientów w Europie, Afryce i Azji.
Produkty i usługi
Znoszone ubrania znajdują nowe życie dzięki firmie Zalew, która skupuje je i przerabia na przydatne materiały. Przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne ceny skupu i sprzedaży oraz realizację nawet największych zleceń. Specjalnością firmy jest pozyskiwanie damskich i męskich ubrań bawełnianych i przerabianie ich na czyściwa przemysłowe. Czyściwo bawełniane dzięki swoim właściwościom, takim jak chłonność, doskonale sprawdza się w warsztatach i zakładach produkcyjnych. Oferta firmy Zalew w zakresie czyściwa obejmuje:
-czyściwo bawełniane do cieczy
-czyściwo bawełniane do olejów
-czyściwo bawełniane do smarów
-czyściwo bawełniane do lakierów
-czyściwo bawełniane do paliwa

Przedsiębiorstwo pozyskuje też i tnie swetry kaszmirowe, białe, kolorowe i inne, pozbawione metalowych elementów. Pocięte nadają się do wykorzystania jako materiał do produkcji wygłuszeń samochodowych oraz dywanów.

Uzupełnieniem oferty są pocięte kawałki jeansu ze spodni, kurtek, spódnic i koszul, które m. in. stosowane są następnie do wytwarzania papieru.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Po więcej warto wejść na stronę internetową, napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

tuch,