FHU Andrzej Wiskulski

Ekologiczne nawozy dla Twojego gospodarstwa

Nawozy
ul. Piłsudskiego 19/17, 98-355 Działoszyn łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
509 098 876
FHU Andrzej Wiskulski

Informacje

Opis działalności
Firma handlowo usługowa, której właścicielką jest Marianna Wiskulska, proponuje swoim Klientom wysokojakościowe oraz ekologiczne nawozy. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Działoszynie, na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest dystrybucja nawozów pozyskiwanych z naturalnych minerałów oraz upraw ekologicznych. Nawożenie jest kluczowym elementem, aby utrzymać lub poprawiać żyzność gleb. Dostępne w ofercie firmy nawozy przystosowane są do rolnictwa ekologicznego i nie tylko.

W ofercie znajdą Państwo między innymi:

- wapno nawozowe,
- wapno magnezowe,
- wapno wysokoprocentowe,
- wapno granulowane,
- kredę nawozową.

Dzięki proponowanym przez firmę produktom klienci mogą cieszyć się obfitymi oraz smacznymi plonami. Zaletami ekologicznych nawozów jest większa odporność roślin, a także znaczne ograniczenie rozwoju chorób, grzybów, pasożytów i chwastów. Ekologiczne nawozy sprawią, że rośliny w Państwa gospodarstwach lub też ogródkach będą piękne i zdrowe.

Wykwalifikowana kadra pracownicza pomoże Państwu w wyborze odpowiednich nawozów wapniowych. Jeśli zależy Państwu na natychmiastowym efekcie, należy zdecydować się na wapienie miękkie typu kredowego. Nawozy kredowe działają przez krótszy okres, jednak ich działanie widzialne jest gołym okiem. Firma proponuje bezpłatny transport zakupionych towarów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą handlowo-usługową Marianny Wiskulskiej w Działoszynie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Łódź

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
G
Gośka
Produkty wysokiej jakości w naprawdę atrakcyjnych cenach. Polecam serdecznie, dzięki nim moje rośliny rosną piękne i zdrowe.