Jurand Śliwka Kancelaria Adwokacka

Adwokat Jurand Śliwka świadczy pełen zakres usług prawnych od 2013 roku

Adwokaci
ul. Sienkiewicza 1/1, 98-330 Pajęczno łódzkie
(32 opinie) napisz opinię
Jurand Śliwka Kancelaria Adwokacka

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Adwokacka Jurand Śliwka zapewnia profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców, jak i różnego rodzaju instytucji. Adwokat gwarantuje klientom kompetentne doradztwo prawne, wnikliwość, oraz rzetelność rozpatrywanych i prowadzonych sprawa także terminowość i poufność.
Produkty i usługi
Kancelaria Adwokacka Juranda Śliwki działa od 2013 roku. Kancelaria świadczy pomoc prawną poprzez m.in. udzielanie porad prawnych, sporządzanie wszelkiego rodzaju pism procesowych. W przypadkach pilnych i uniemożliwiających klientowi osobiste stawiennictwo w Kancelarii adwokat podjedzie do Państwa, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, za dodatkowym zwrotem kosztów przejazdu.

Z uwagi na to, że droga do zadowalających rozwiązań nie rzadko prowadzi przez skomplikowane procedury prawne, adwokat w pełni angażuje się do każdego zleconego mu zadania tak, by nie tylko klienci byli z tego zadowoleni, lecz również po stronie adwokata była olbrzymi satysfakcja z każdego z rozwiązanych problemów.

Kancelaria jest wyposażona w nowoczesny sprzęt biurowy oraz odpowiednie zabezpieczenia gwarantujące poufność i niedostępność osób trzecich do danych przekazanych w związku z prowadzoną sprawą, a dodatkowo posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Chcąc wyjść naprzeciw różnym zdarzeniom, które spotkać mogą każdego z nas, adwokat jest do dyspozycji klientów również poza godzinami pracy Kancelarii, jeżeli jest to konieczne.

Kancelaria świadczy usługi prawne w takich zakresach jak:

- wykroczenia karne i karno-skarbowe,
- postępowanie wykonawcze i przygotowawcze,
- postępowanie przed wszystkimi instancjami sądowymi,
- sprawy cywilne,
- prawo rzeczowe,
- prawo zobowiązań,
- prawo spadkowe,
- prawo pracy,
- prawo rodzinne,
- prawo odszkodowań.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami adwokat jest zobowiązany do zachowania w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedział się, udzielając porady prawnej lub prowadząc sprawę. Obowiązek ten nie jest ograniczony w czasie, a zatem trwa nawet po ustaniu wykonywania zawodu adwokata.

Adwokat Jurand Śliwka zaprasza do kontaktu.

Opinie

(32 opinie) napisz opinię
F
Froxxy
Polecam bardzo fajna kancelaria jak i również pan który w niej pracuje ??
K
Krzysztof
Serdecznie polecam Pana mecenasa Juranda Śliwkę, ewidentnie nie minął się z powołaniem. Sprawą zajął się szybko i klarownie, a efekty zaskoczyły mnie szybciej niż oczekiwałem. Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie z strony Pana Mecenasa.
L
Lukasz
Bardzo dobry, rzeczowy i rzetelny adwokat, godny polecenia. Wszystkie kwestie prawne przedstawia w sposób jasny i zrozumiały. Duża wiedza w zakresie prowadzonej sprawy rozwodowej i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt podczas całego przebiegu sprawy rozwodowej sprawił, że w każdej chwili można było liczyć na pomoc i poradę prawną. Jestem zadowolony ze współpracy i jeszcze raz polecam w stu procentach każdemu.
D
P
Damian P.
Dzień dobry. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa Jurand Sliwka!!! Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie 100% Widac gołym okiem że Pan nie jest adwokatem z ( tzw. przymusu oraz korzyści finansowych i materialnych) Widac gołym okiem że nie uczył się tylko po to żeby się nauczyc(wykuc) i mieć z głowy oraz papier tylko żeby pomagać osoba ktore mają problemy tak jak ja. Mimo młodego wieku jak dla mnie osiągnął "już" bardzo dużo a przede wszystkim pomógł bardzo dużo osobą ktore bez jego pomocy nie poradziły by sobie przed "sądem" Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie Pozdrawiam Damian P.
A
Alex
Profesjonalizm i wsparcie w trudnym i dlugotrwalym procesie szczegolnie gdy wiele rzeczy musialo byc dogrywane korespondecyjnie gdyz mieszkam zagranica. Adwokat godny polecenia.
P
Przemysław
Polecam Pana Mecenasa Juranda Śliwkę. Bardzo pomógł w zakończeniu mojej sprawy, był wsparciem przez cały proces. Dziękuję Panie Mecenasie za zaangażowanie i profesjonalizm którego brakowało Pana poprzednikowi.
L
Leasair
Zdecydowanie Polecam Adwokata Juranda Śliwkę. Pełen profesjonalizm, rzetelność oraz wysoka jakość usług.
J
P
Jakub P
Wszystko jak należy, zawsze przygotowany do pracy. Za dużo nie musiałem robić ponieważ wszystko zrobione za mnie. 100% zaangażowania w sprawę. Mecenas Śliwka Godny Polecenia.
K
Karolina
Adwokat Godny Polecenia. Pan Mecenas Jurand Śliwka zawsze był przygotowany merytorycznie do sprawy, jest człowiekiem niezwykle kompetentnym, którego cechuje profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność. Miła, serdeczna postawa Pana Mecenasa pozwoliła mi przejść przez rozprawę bez większych nerwów. Serdecznie dziękuję i wszystkim Polecam.
B
R
Barbara Rus
Pan Mecenas Jurand Sliwka jest Godnym Polecenia fachowcem. Prezentuje pelen profesjonalizm i wysoka kulture osobista. Jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie. Dziękuję.
M
Mariusz
Mecenas Jurand Sliwka to adwokat Godny zaufania. Podchodzi do spraw z pelnym profesjonalizmem. Rozprawa w sadzie z nim to sama przyjemnosc jestem pod wrazeniem jego zaangazowania w kazda indywidualna sprawe. Zaoszczedzilem czas i nerwy przy jego 100% skutecznosci w mojej sprawie.
J
Janusz
Pan Mecenas Jurand Śliwka jest Osobą Godną Polecenia. Moją sprawę załatwił szybko i sprawnie bez konieczności mojego stawiennictwa w sądzie. Jest Osobą, która wykonuje swoją pracę rzetelnie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam w 100%.
J
Joanna
Bardzo Polecam Pana Mecenasa Juranda Śliwkę. Jest sumiennym i zaangażowanym w prowadzoną sprawę adwokatem. Pan Jurand bardzo profesjonalnie pochodzi do sprawy i jest dyspozycyjny jeśli chodzi o umówieniu terminu spotkania. Adwokat Godny Polecenia.
J
Joanna
Bardzo Polecam Pana Mecenasa Juranda Śliwkę. Jest sumiennym i zaangażowanym w prowadzoną sprawę adwokatem. Pan Jurand profesjonalnie podchodzi do sprawy i jest dyspozycyjny więc nie ma problemu z umówieniem terminu spotkania. Adwokat Godny Polecenia.
J
Janina
Bardzo Polecam pana Juranda. Bardzo pomugl mi i mojej rodzinie. Dużo dla nas zrobił.
M
Marianna
Sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie. Polecam.
K
Kasia
Adwokat godny polecenia! Angażuje się w prowadzoną sprawę, skutecznie dąży do wygranej.
E
G
EDYTA GOLEBIOWSKA
Witam serdecznie wszystkich, którzy potrzebują pomocy" adwokata z prawdziwego zdarzenia, jest nim Pan Mecenas Jurand Śliwka, jest sumienny, przykładającym się do swojej pracy, młodym i energicznym adwokatem, widać, że zależy mu na każdej wygranej sprawie. Pana Juranda Śliwkę wybrałam, przez przypadek, ale nie Żałuję, sprawa przebiegła szybko bez stresu i dodatkowych kosztów. Pan Mecenas nawet był tak miły, proponując mi i moim świadkom, transport na nasza sprawę do Sadu. Panie Mecenasie dziękuję za profesjonalność. Z poważaniem Edyta. IRLANDIA.
M
Marcin
Polecam gorąco Pana Mecenasa Juranda. Profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Pan Mecenas odpowiadała mi na wszystkie pytania, przedstawiając przy tym możliwe rozwiązania. Przeprowadził sprawę wzorowo! Dodatkowe atuty, to dogodna lokalizacja Kancelarii oraz elastyczność przy umawianiu terminów spotkań.
A
Anna
Pierwsza sprawa z Panem mecenasem i sukces, jest tak dobry, że dzięki niemu nie musiałam przeżywać ogromnego stresu związanego z kolejną wizytą w sądzie. Mogłam się z nim spotkać poza godzinami pracy kancelarii, nie było z tym problemu. Serdecznie dziękuję Panu Jurandowi za poświęcony czas i życzliwość co do mojej osoby.
B
W
Beata W.
Gorąco polecam usługi Pana Mecenasa, który prowadził dla mnie bardzo trudną i skomplikowaną sprawę rodzinną. Dzięki jego profesjonalizmowi i rzetelnemu zapoznaniu się z moją sytuacją w bardzo krótkim czasie wygrałam sprawę i tym samym nie byłam narażona na większe koszty. Jestem bardzo zadowolona i rekomenduję Kancelarię do współpracy.
T
Tomek
Firma na poziomie! Sprawa przeprowadzona sprawnie i sumiennie. Oby więcej takich prawdziwych adwokatów.
J
Janusz
Kancelaria Adwokacka Pana Mecenasa Juranda Śliwka, to porządna firma. Dobrze się z Panem Mecenasem współpracowało. Jestem zadowolony i polecę każdemu.
W
Wieslaw
Adwokat dobry, godny polecenia i nie drogi. Sprawę rozwodową przeprowadził sprawnie, co przyczyniło się do szybszego zakończenia sprawy. Polecam tego Pana każdemu, kto chce dobrze i szybko przeprowadzić jakąś sprawę. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w Nowym Roku panie Jurandzie.
A
Artur
Polecam mecenasa Śliwkę. Pełny profesjonalizm w obsłudze ze strony prawnej, jak i zaangażowania. W przyszłości, jak będę znów potrzebował pomocy prawnej na pewno pan Jurand będzie mnie reprezentował.!!!
G
Gabriel
Na pewno należy polecić, zwłaszcza za obiektywne przedstawienie sprawy, nie tylko pod kątem swojego interesu materialnego. Adwokat ceniący interes klienta. Polecam i dziękuję za moją sprawę.
J
Jadwiga
Adwokat jakich w tych czasach bardzo mało, nie zależy mu tylko na pieniądzach, ale na tym, aby człowiekowi pomóc. Miałam do czynienia z wieloma mecenasami, ale ten jest nieoceniony! Świetnie przygotowany do sprawy, a co najważniejsze skuteczny. Potrafi doradzić, podnieść na duchu. Dobry człowiek. Pomyślności Panie Jurandzie.!
K
KarolinaR
Pan Jurand do sprawy niezwykle dobrze się przygotował. Wynalazł wiele wyroków w podobnych sprawach i umiał je trafnie wykorzystać. To już moja kolejna wygrana sprawa z Panem Śliwką. POLECAM tego mecenasa, do spraw prostych i skomplikowanych. U mnie 100% skuteczności.
K
Krystyna
Dziękuję Panu Mecenasowi za poprowadzenie mojej sprawy i oczywiście wygranie jej. Jest to bardzo kompetentny i życiowy człowiek. Do mojej sprawy był bardzo rzetelnie przygotowany, mimo, że dokumenty dostarczyłam mu w ostatniej chwili. Potrafi podnieść człowieka na duchu. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję i będę Pana polecała znajomym.
M
Martyna
Jak dla mnie, najlepszy adwokat, którego mogłam spotkać. W prosty, zrozumiały sposób wytłumaczył mi wszystko w mojej sprawie. Kontakt również bez zastrzeżeń. Pomoc nieoceniona na samej rozprawie, już sama obecność Pana Mecenasa dodawała mi odwagi. Sprawa oczywiście wygrana za pierwszym razem:), gdzie u niektórych takie sprawy ciągną się latami.
D
dariuszbiz
Bardzo dobry adwokat, dociekliwy kazał mi przynieść stosy dokumentów i paragonów i wygrał moją sprawę, a mina przegranych bezcenna.
T
tomash
Polecam tego pana mecenasa, wygrał mi 3 sprawy, z czego dwie od razu od ręki, gdy się pojawił. W pozostałych sprawach pomogło profesjonalnie napisane pismo. Rzetelny, nawet w błahej sprawie szuka w wielu źródłach.