Jurand Śliwka Kancelaria Adwokacka w Panoramie Firm

Jurand Śliwka Kancelaria Adwokacka


ul. Sienkiewicza 1 /1
98-330 Pajęczno, woj. łódzkie
Informacje

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Jurand Śliwka zapewnia profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców, jak i różnego rodzaju instytucji. Klientom gwarantuję kompetentne doradztwo prawne, wnikliwość, oraz rzetelność rozpatrywanych i prowadzonych sprawa także terminowość i poufność.

Produkty i usługi

Zgodnie z obowiązującymi przepisami jestem zobowiązany do zachowania w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziałem się udzielając porady prawnej lub prowadząc sprawę. Obowiązek ten nie jest ograniczony w czasie, a zatem trwa nawet po ustaniu wykonywania zawodu adwokata.

Z uwagi na to że droga do zadowalających rozwiązań nie rzadko prowadzi przez skomplikowane procedury prawne w pełni angażuję się do każdego zleconego mi zadania tak, by nie tylko Państwo byli z tego zadowoleni, lecz również po mojej stronie była olbrzymi satysfakcja z każdego z rozwiązanych problemów.

Kancelaria jest wyposażona w nowoczesny sprzęt biurowy oraz odpowiednie zabezpieczenia gwarantujące poufność i niedostępność osób trzecich do danych przekazanych w związku zprowadzoną sprawą, a dodatkowo posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Chcąc wyjść naprzeciw różnym zdarzeniom, które spotkać mogą każdego z nas, jestem do Państwa do dyspozycji również poza godzinami pracy Kancelarii, jeżeli jest to konieczne.

Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie:

- wykroczeń karnych
- wykroczeń karno-skarbowych
- postępowaniu wykonawczym
- postępowaniu przygotowawczym
- postępowaniu przed sądem Rejonowym, Okręgowym, Apelacyjnym, i - Sądem Najwyższym.
- Spraw cywilnych
- prawrzeczowych
- praw zobowiązań
- prawa spadkowego
- prawa rodzinnego
- prawa pracy
- prawa odszkodowań
- postępowań egzekucyjnych
- spraw administracyjnych
- obsługi podmiotów samorządowych

Kancelaria świadczy pomoc prawną poprzez m.in udzielanie porad prawnych, sporządzanie wszelkiego rodzaju pism procesowych. W przypadkach pilnych i uniemożliwiających klientowi osobiste stawiennictwo w Kancelarii, adwokat podjedzie do Państwa, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, za dodatkowym zwrotem kosztów przejazdu.

Korzyści: Możliwy dojazd do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, za dodatkowym zwrotem kosztów przejazdu.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Radomsko, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Olesno, Kłobuck, Wieluń, Sieradz, Bełchatów, Łask, Pajęczno
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(27 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
Przemysław
2018-06-11
Polecam Pana Mecenasa Juranda Śliwkę. Bardzo pomógł w zakończeniu mojej sprawy, był wsparciem przez cały proces. Dziękuję Panie Mecenasie za zaangażowanie i profesjonalizm którego brakowało Pana poprzednikowi.
Leasair
2018-02-12
Zdecydowanie Polecam Adwokata Juranda Śliwkę. Pełen profesjonalizm, rzetelność oraz wysoka jakość usług.
Jakub P
2018-02-10
Wszystko jak należy, zawsze przygotowany do pracy. Za dużo nie musiałem robić ponieważ wszystko zrobione za mnie. 100% zaangażowania w sprawę. Mecenas Śliwka Godny Polecenia.
Karolina
2018-01-29
Adwokat Godny Polecenia. Pan Mecenas Jurand Śliwka zawsze był przygotowany merytorycznie do sprawy, jest człowiekiem niezwykle kompetentnym, którego cechuje profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność. Miła, serdeczna postawa Pana Mecenasa pozwoliła mi przejść przez rozprawę bez większych nerwów. Serdecznie dziękuję i wszystkim Polecam.
Barbara Rus
2017-12-22
Pan Mecenas Jurand Sliwka jest Godnym Polecenia fachowcem. Prezentuje pelen profesjonalizm i wysoka kulture osobista. Jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie. Dziękuję.
Mariusz
2017-12-01
Mecenas Jurand Sliwka to adwokat Godny zaufania. Podchodzi do spraw z pelnym profesjonalizmem. Rozprawa w sadzie z nim to sama przyjemnosc jestem pod wrazeniem jego zaangazowania w kazda indywidualna sprawe. Zaoszczedzilem czas i nerwy przy jego 100% skutecznosci w mojej sprawie.
Janusz
2017-11-09
Pan Mecenas Jurand Śliwka jest Osobą Godną Polecenia. Moją sprawę załatwił szybko i sprawnie bez konieczności mojego stawiennictwa w sądzie. Jest Osobą, która wykonuje swoją pracę rzetelnie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam w 100%.
Joanna
2017-10-02
Bardzo Polecam Pana Mecenasa Juranda Śliwkę. Jest sumiennym i zaangażowanym w prowadzoną sprawę adwokatem. Pan Jurand bardzo profesjonalnie pochodzi do sprawy i jest dyspozycyjny jeśli chodzi o umówieniu terminu spotkania. Adwokat Godny Polecenia.
Joanna
2017-09-30
Bardzo Polecam Pana Mecenasa Juranda Śliwkę. Jest sumiennym i zaangażowanym w prowadzoną sprawę adwokatem. Pan Jurand profesjonalnie podchodzi do sprawy i jest dyspozycyjny więc nie ma problemu z umówieniem terminu spotkania. Adwokat Godny Polecenia.
Janina
2017-08-10
Bardzo Polecam pana Juranda. Bardzo pomugl mi i mojej rodzinie. Dużo dla nas zrobił.
Marianna
2016-09-19
Sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie. Polecam.
Kasia
2016-03-07
Adwokat godny polecenia! Angażuje się w prowadzoną sprawę, skutecznie dąży do wygranej.
EDYTA GOLEBIOWSKA
2016-03-03
Witam serdecznie wszystkich, którzy potrzebują pomocy" adwokata z prawdziwego zdarzenia, jest nim Pan Mecenas Jurand Śliwka, jest sumienny, przykładającym się do swojej pracy, młodym i energicznym adwokatem, widać, że zależy mu na każdej wygranej sprawie. Pana Juranda Śliwkę wybrałam, przez przypadek, ale nie Żałuję, sprawa przebiegła szybko bez stresu i dodatkowych kosztów. Pan Mecenas nawet był tak miły, proponując mi i moim świadkom, transport na nasza sprawę do Sadu. Panie Mecenasie dziękuję za profesjonalność. Z poważaniem Edyta. IRLANDIA.
Marcin
2016-03-02
Polecam gorąco Pana Mecenasa Juranda. Profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność. Pan Mecenas odpowiadała mi na wszystkie pytania, przedstawiając przy tym możliwe rozwiązania. Przeprowadził sprawę wzorowo! Dodatkowe atuty, to dogodna lokalizacja Kancelarii oraz elastyczność przy umawianiu terminów spotkań.
Anna
2016-02-09
Pierwsza sprawa z Panem mecenasem i sukces, jest tak dobry, że dzięki niemu nie musiałam przeżywać ogromnego stresu związanego z kolejną wizytą w sądzie. Mogłam się z nim spotkać poza godzinami pracy kancelarii, nie było z tym problemu. Serdecznie dziękuję Panu Jurandowi za poświęcony czas i życzliwość co do mojej osoby.
Beata W.
2016-01-15
Gorąco polecam usługi Pana Mecenasa, który prowadził dla mnie bardzo trudną i skomplikowaną sprawę rodzinną. Dzięki jego profesjonalizmowi i rzetelnemu zapoznaniu się z moją sytuacją w bardzo krótkim czasie wygrałam sprawę i tym samym nie byłam narażona na większe koszty. Jestem bardzo zadowolona i rekomenduję Kancelarię do współpracy.
Tomek
2016-01-14
Firma na poziomie! Sprawa przeprowadzona sprawnie i sumiennie. Oby więcej takich prawdziwych adwokatów.
Janusz
2016-01-05
Kancelaria Adwokacka Pana Mecenasa Juranda Śliwka, to porządna firma. Dobrze się z Panem Mecenasem współpracowało. Jestem zadowolony i polecę każdemu.
Wieslaw
2016-01-04
Adwokat dobry, godny polecenia i nie drogi. Sprawę rozwodową przeprowadził sprawnie, co przyczyniło się do szybszego zakończenia sprawy. Polecam tego Pana każdemu, kto chce dobrze i szybko przeprowadzić jakąś sprawę. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w Nowym Roku panie Jurandzie.
Gabriel
2015-12-29
Na pewno należy polecić, zwłaszcza za obiektywne przedstawienie sprawy, nie tylko pod kątem swojego interesu materialnego. Adwokat ceniący interes klienta. Polecam i dziękuję za moją sprawę.
Artur
2015-12-29
Polecam mecenasa Śliwkę. Pełny profesjonalizm w obsłudze ze strony prawnej, jak i zaangażowania. W przyszłości, jak będę znów potrzebował pomocy prawnej na pewno pan Jurand będzie mnie reprezentował.!!!
Jadwiga
2015-12-17
Adwokat jakich w tych czasach bardzo mało, nie zależy mu tylko na pieniądzach, ale na tym, aby człowiekowi pomóc. Miałam do czynienia z wieloma mecenasami, ale ten jest nieoceniony! Świetnie przygotowany do sprawy, a co najważniejsze skuteczny. Potrafi doradzić, podnieść na duchu. Dobry człowiek. Pomyślności Panie Jurandzie.!
KarolinaR
2015-04-27
Pan Jurand do sprawy niezwykle dobrze się przygotował. Wynalazł wiele wyroków w podobnych sprawach i umiał je trafnie wykorzystać. To już moja kolejna wygrana sprawa z Panem Śliwką. POLECAM tego mecenasa, do spraw prostych i skomplikowanych. U mnie 100% skuteczności.
Krystyna
2015-03-30
Dziękuję Panu Mecenasowi za poprowadzenie mojej sprawy i oczywiście wygranie jej. Jest to bardzo kompetentny i życiowy człowiek. Do mojej sprawy był bardzo rzetelnie przygotowany, mimo, że dokumenty dostarczyłam mu w ostatniej chwili. Potrafi podnieść człowieka na duchu. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję i będę Pana polecała znajomym.
Martyna
2015-03-24
Jak dla mnie, najlepszy adwokat, którego mogłam spotkać. W prosty, zrozumiały sposób wytłumaczył mi wszystko w mojej sprawie. Kontakt również bez zastrzeżeń. Pomoc nieoceniona na samej rozprawie, już sama obecność Pana Mecenasa dodawała mi odwagi. Sprawa oczywiście wygrana za pierwszym razem:), gdzie u niektórych takie sprawy ciągną się latami.
dariuszbiz
2015-01-25
Bardzo dobry adwokat, dociekliwy kazał mi przynieść stosy dokumentów i paragonów i wygrał moją sprawę, a mina przegranych bezcenna.
tomash
2015-01-14
Polecam tego pana mecenasa, wygrał mi 3 sprawy, z czego dwie od razu od ręki, gdy się pojawił. W pozostałych sprawach pomogło profesjonalnie napisane pismo. Rzetelny, nawet w błahej sprawie szuka w wielu źródłach.
Pokaż więcej
kancelaria adwokacka, adwokat, prowadzenie postępowań sądowych, prawnik, kancelaria prawnicza, prowadzenie spraw sądowych, prawo karne, prawo cywilne, podział spadku, pomoc prawna, przygotowywania opinii prawnych, dobry adwokat, porady prawne, prawo handlowe, prawo spadkowe, najlepszy radca prawny, prawnik rozwodowy, zastępstwo prawne, podział majątku, spory pracownicze, obsługa prawna podmiotów gospodarczych, porady prawne dla klientów, adwokat od spraw rodzinnych, sprawy majątkowe, prawo pracy, prawo rodzinne, rozwody, separacja, prawo gospodarcze, usługi adwokackie, odszkodowania, pisanie pozwów

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Sienkiewicza 1 /1
98-330 Pajęczno, woj. łódzkie