Phu Amix

Produkcja maszyn oraz obróbka plastyczna

Obróbka metali
98-358 Pierzyny Małe 5 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Phu Amix

Informacje

Opis działalności
W Firmie Amix zajmujemy się produkcją maszyn przeznaczonych do produkcji palet oraz drewna kominkowego już od 2004 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kiełczygłowie na terenie województwa łódzkiego, a założycielką jest Anna Wieczorek. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Amix działamy prężnie już od ponad półtorej dekady. Oferujemy produkowane przez nas maszyny przeznaczone do produkcji palet oraz drewna kominkowego.

W asortymencie mamy między innymi:

- czyszczarki do desek, które przeznaczona są do czyszczenia desek, głównie przy produkcji palet drewnianych; usuwa ona trociny oraz wąsy powstałe w procesie cięcia piłą taśmową,
- czyszczarki do palet przeznaczone do czyszczenia palet drewnianych z pozostałości trocin powstałych w procesie produkcji,
- formy do zbijania europalet,
- frezarko-obrzynarki,
- frezarko-wypalarko-obrzynarki, które przeznaczone są do frezowania fazek na dolnych deskach palety oraz obrzynania naroży i wypalania sygnatur na wspornikach,
- oflisiarki przeznaczone do obrzynania desek oraz oflisów powstałych podczas pryzmowania drewna,
- piły formatowe do cięcia desek paletowych, które tną w szerokości od 800 mm do 1200 mm,
- układarki do palet przeznaczone do układania gotowych palet w słupki o odpowiedniej wysokości; mogą one układać palety pojedynczo lub parami.

Poza tym produkujemy i sprzedajemy ostrzałkę do pił tarczowych, której zadaniem jest szlifowanie zębów pił tarczowych, pilarko-łuparkę do produkcji drewna kominkowego, owijarkę przeznaczoną do pakowania drewna kominkowego w stosy do dalszego przechowywania, sezonowania lub suszenia oraz podajnik do łuparek.

Wszystkie nasze produkty tworzymy ze znakomitą precyzją, a do ich produkty używamy tylko i wyłącznie materiałów najlepszej jakości. Staramy się, aby nasz sprzęt był bezpieczny, przyjazny dla środowiska oraz ergonomiczny. Zapewniamy fachowe doradztwo w kwestii eksploatacji naszych produktów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń