Bud Work Tomasz Kabziński

Wyburzenia i rozbiórki - wywóz odpadów i utylizacja gruzu

Wyburzenia i rozbiórki
97-340 Białocin 36 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bud Work Tomasz Kabziński

Informacje

Opis działalności
Bud-Work to firma, którą założyliśmy w 2009 roku na terenie Białocina, w województwie łódzkim. Zajmujemy się pracami budowlano-remontowymi. Oferujemy też wynajem maszyn budowlanych do prac ziemnych, takich jak wyburzenia, rozbiórki, czy wykopy. Działamy pod kierownictwem Tomasza Kabzińskiego. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Kadrę firmy Bud-Work tworzą doświadczeni operatorzy i specjaliści z różnych dziedzin budownictwa, dlatego naszym Klientom możemy zaoferować szereg prac budowlanych, od uczestnictwa w budowie obiektów mieszkalnych i przemysłowych, aż po ich wyburzenia i rozbiórki.

Prace wyburzeniowe składają na kilka etapów. Za pomocą koparko-ładowarek usuwamy poszczególne elementy konstrukcji, a następnie zajmujemy się usunięciem zgliszczy. Transportujemy, utylizujemy i poddajemy recyklingowi pozostałe materiały, takie jak ziemia, gruz, czy konstrukcje stalowe. Oczyszczamy dokładnie cały teren inwestycji.

Usługi rozbiórkowe obejmują:
- wyburzenia obiektów mieszkalnych,
- wyburzenia domów jedno i wielorodzinnych,
- wyburzenia budynków gospodarczych,
- wyburzenia garaży,
- wyburzenia magazynów.

Wszystkie usługi są realizowane zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Operatorzy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Jako firma bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy etap zrealizowanych prac.

Po zakończeniu prac wyburzeniowych i dokładnym oczyszczeniu terenu możemy przystąpić do dalszego kształtowania obszaru poddanemu inwestycji. Oferujemy szereg prac ziemnych, takich jak niwelacja, równanie terenu, korytowanie, czy wymiana gruntów. Do naszych zadań należą także:
- wykopy (pod oczka wodne, stawy, fundamenty, przyłącza, szamba),
- utwardzanie nawierzchni,
- podbudowa pod chodniki i parkingi,
- usuwanie korzeni.

Uczestniczymy w realizacji projektów dla obiektów mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budownictwie.

Zapraszamy do kontaktu - firma Bud-Work w Białocinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bełchatowski, konecki, łaski, łódzki wschodni, opoczyński, pabianicki, Piotrków Trybunalski, radomszczański, tomaszowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń