Bud Work Tomasz Kabziński

Prace ziemne - wynajem koparko-ładowarki do wykopów i budowy dróg

Wykopy i roboty fundamentowe
97-340 Białocin 36 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bud Work Tomasz Kabziński

Informacje

Opis działalności
Firmę Bud-Work założyliśmy w 2009 roku w Białocinie, na terenie województwa łódzkiego. Od ponad 10 lat pod kierownictwem Tomasza Kabzińskiego zajmujemy się budową domów pod klucz i wykańczaniem wnętrz . Posiadamy własne maszyny budowlane, które umożliwiają nam przeprowadzenie robót ziemnych, takich jak wykopy pod przyłącza, czy fundamenty. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Jako firma Bud-Work realizujemy szereg prac remontowo-budowlanych, w tym również prace ziemne. Oferujemy wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego w postaci koparek i koparko-ładowarek. Korzystamy z urządzeń marki JCB. To bezawaryjne maszyny o dużej mocy, które pozwalają nam wykonać prace budowlane na każdym terenie. Oferujemy wynajem sprzętu wraz z obsługą operatorską. Obsługujemy Klientów na terenie województwa łódzkiego.

W naszej ofercie znajdują się między innymi wykopy pod wszelkiego rodzaju fundamenty, przyłącza, oczka wodne, stawy, instalacje wodno-kanalizacyjne, czy domowe oczyszczalnie ścieków.

Obsługa inwestycji budowlanej to również przygotowanie terenu do zabudowy. Prowadzimy niwelacje, korytowanie i wymianę gruntu. Do naszych usług należy także:
- utwardzanie nawierzchni,
- podbudowa pod parkingi,
- podbudowa pod chodniki,
- drenaże,
- odbiór gruzu,
- wywóz i utylizacja gruzu,
- roboty wyburzeniowe,
- roboty rozbiórkowe.

Usługi realizujemy nie tylko podczas budowy domów jednorodzinnych. Uczestniczymy także w realizacji projektów w obiektach przemysłowych, takich jak hale, czy magazyny.

Za pomocą koparko-ładowarki jesteśmy w stanie przewieźć wiele ciężkich materiałów budowlanych, czy pozbyć się zalegającej ziemi i gruzu. Nasi operatorzy pracują w każdych warunkach.

Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest budowa domów pod klucz. Usługi obejmują kupno i transport materiałów, a także organizacja prac geodezyjnych. Budujemy fundamenty, stropy i elewacje. Zajmujemy się pracami dekarsko-ciesielskimi. Oferujemy prace brukarskie oraz wykończeniowe. Podłączamy instalacje sanitarne, a także montujemy drzwi i okna. Docieplamy elewacje, prowadzimy też prace remontowo-modernizacyjne.

Zapraszamy do kontaktu - firma Bud-Work z Białocina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bełchatowski, konecki, łaski, łódzki wschodni, opoczyński, pabianicki, Piotrków Trybunalski, radomszczański, tomaszowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń