Cold-Center Rafał Morawski

Naprawa, przeglądy i konserwacja urządzeń chłodniczych

Agregaty, komory i meble chłodnicze
ul. Piotrkowska 99, 97-371 Bujny łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cold-Center Rafał Morawski
ul. Piotrkowska 99, 97-371 Bujny łódzkie
NIP
7712880366
Telefon
Cold-Center Rafał Morawski

Informacje

Opis działalności firmy Cold-Center Rafał Morawski w Bujny
Cold-Center to firma, której właścicielem jest Rafał Morawski. Siedziba znajduje się w Bujnym w województwie łódzkim. Zajmujemy się serwisem urządzeń chłodniczych.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest serwis urządzeń chłodniczych. Oprócz tego zapewniamy montażem, konserwacją i przeglądem klimatyzacji. Działamy w branży chłodnictwa już od wielu lat. Zespół naszych pracowników to osoby doświadczone, które stale podnoszą swoje kwalifikacje. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, stosujemy innowacyjne rozwiązania. To pozwala nam na sprawną i rzetelną realizację zleceń.

Nasza oferta zawiera także montaż i serwis mobilnych urządzeń chłodniczych takich jak samochody chłodnie, klimatyzacje samochodowe i autobusowe oraz klimatyzacje w maszynach rolniczych i pojazdach ciężarowych.

Prowadzimy produkcję komór chłodniczych oraz mroźniczych, a także zabudów izotermicznych na pojazdach.

Serwis urządzeń chłodniczych obejmuje urządzenia takie jak kostkarki do lodu, lodówki i zamrażarki, komory i szafy chłodnicze i wiele innych.

Stale inwestujemy w nowy sprzęt, opracowujemy innowacyjne technologie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Służymy fachowym doradztwem. Zapewniamy też zaświadczenia oraz dokumenty potwierdzające sprawność urządzeń chłodniczych.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty firmy Cold-Center.
Zasięg działania
Firma Cold-Center Rafał Morawski z lokalizacji: Bujny świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń