Rafał Morawski Naprawa Urzadzeń Chłodniczych I Klimatyzacyjnych "Cold-Center"

Serwis urządzeń chłodniczych

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Piotrkowska 99, 97-371 Bujny łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Rafał Morawski Naprawa Urzadzeń Chłodniczych I Klimatyzacyjnych "Cold-Center"

Informacje

Opis działalności
Rafał Morawski Naprawa Urzadzeń Chłodniczych I Klimatyzacyjnych Cold-Center. Nasza firma ma swoją siedzibę w Bujnym, w województwie łódzkim.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest serwis urządzeń chłodniczych. Jesteśmy specjalistami w branży chłodnictwa, zajmujemy się tym od 2014 roku. Przez lata działalności rozwinęliśmy umiejętności i poznaliśmy potrzeby Klientów.

Zespół naszych pracowników to doświadczone osoby, które doskonale znają się na urządzeniach chłodniczych. Stale poszerzają swoje kwalifikacje, zapewniają rzetelną i terminową realizację usług. Dysponujemy nowoczesnymi sprzętami, ciągle inwestujemy w nowsze urządzenia i opracowujemy innowacyjne technologie.

W ofercie mamy także:
- serwis klimatyzacji,
- konserwacje klimatyzacji,
- czyszczenie klimatyzacji,
- przeglądy klimatyzacji.

Zapewniamymontaż i serwis mobilnych urządzeń chłodniczych takich jak klimatyzacja samochodowa i autobusowa, samochody chłodnie, klimatyzacja w maszynach rolniczych i pojazdach ciężarowych.

Naprawiamy też kostkarki do lodu, lodówki i zamrażarki, komory i szafy chłodnicze oraz wiele innych urządzeń chłodniczych.

Ponadto prowadzimy produkcję komór chłodniczych oraz mroźniczych, a także zabudów izotermicznych na pojazdach.

Służymy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie współpracy. Wystawiamy zaświadczenia i dokumenty, które potwierdzają sprawność urządzeń chłodniczych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Gwarantujemy korzystneceny oraz wysoką jakość usług.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Z
Zuza
Nie mam zastrzeżeń co do ich usług. Dysponują profesjonalnymi sprzętami, a pracownicy to osoby wykwalifikowane i posiadające doskonałą znajomość sprzętu, ekstra.
S
Sebastian
Polecam tę firmę, wykonali mi solidny serwis klimatyzacji. Zjawili się na miejscu szybko i równie szybko naprawili usterkę, super.