Rafał Morawski Naprawa Urzadzeń Chłodniczych I Klimatyzacyjnych "Cold-Center"

Solidna naprawa urządzeń chłodniczych

Serwis urządzeń chłodniczych
ul. Piotrkowska 99, 97-371 Bujny łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
661 072 848
Rafał Morawski Naprawa Urzadzeń Chłodniczych I Klimatyzacyjnych "Cold-Center"

Informacje

Opis działalności
Rafał Morawski prowadzi firmę Cold-Center. Siedziba lokalizuje się w Bujnym, w województwie łódzkim. Zajmujemy się serwisem urządzeń chłodniczych.
Produkty i usługi
Nasza firma prowadzi kompleksowy serwis i konserwację urządzeń chłodniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży chłodnictwa. Zespół naszych pracowników to doświadczona ekipa, która stale podnosi swoje kwalifikacje. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu realizujemy naprawy sprawnie i solidnie, stosujemy innowacyjne rozwiązania.

Zapewniamy:
- serwis i montaż klimatyzacji,
- przeglądy klimatyzacji.

Zajmujemy się też montażem i serwisem mobilnych urządzeń chłodniczych takich jak samochody chłodnie, klimatyzacja autobusowa i samochodowa, klimatyzacja w maszynach rolniczych i pojazdach ciężarowych.

Serwisujemy też komory i szafy chłodnicze, lodówki i zamrażarki, kostkarki do lodu i wiele innych urządzeń chłodniczych. Ponadto produkujemy komory chłodnicze i mroźnicze oraz zabudowyizotermiczne w pojazdach.

Zapewniamy indywidualne podejście i dokładną analizę zleceń. Doradzimy w jakiejkolwiek kwestii związanej z urządzeniami chłodniczymi. Wystawiamy też zaświadczenia i dokumenty potwierdzające sprawność urządzeń chłodniczych.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń