FLEXIPAL

Palety
97-340 Ignaców 345 /8 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
531 063 426
Jakub Paduszyński
531063426
jakub.paduszynski@podhoran.pl
Produkcja: Grzegorz Furmaniuk
691777508
grzegrz.furmaniuk@podhoran.pl
Zamówienia: Marcin Hejniak
781685008
marcin.hejniak@podhoran.pl
Piotr Rożdżeński
534295975
piotr.rozdzenski@podhoran.pl
Adres korespondencyjny
97-340 Ignaców 345 /8 łódzkie

Informacje

O nas
Grupa Podhoran produkuje palety od 1992 roku w Czechach jako Podhoran Černíkov a.s. ,a od 2009 również w Polsce jako Podhoran Polska Sp. Z o.o. Zatrudniamy około 150 pracowników, dostarczamy naszym klientom ponad 2 miliony palet rocznie, z czego 70 procent to palety nowe, a 30 procent to palety używane. Te ilości czynią Grupę Podhoran jednym z największych producentów i dostawców usług paletowych w Czechach oraz poważną konkurencję także na polskim rynku. Posiadamy szerokie zaplecze techniczne składające się z sześciu w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych, wysoko rozwiniętej logistyki oraz optymalnie umiejscowionych fabryk produkcyjnych, dzięki czemu nasza firma jest w stanie zapewnić jednakową jakość usług paletowych dla naszych klientów w całej Europie Centralnej. Indywidualne podejście do klienta w celu zaoferowania i zapewnienia optymalnego rozwiązania to standard w naszej firmie. Klientami Podhoran Černíkov a.s. oraz Podhoran Polska Sp.Z o.o. są duże, poważane firmy (zobacz Referencje) oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.
Opis działalności
Grupa Podhoran produkuje palety od 1992 roku w Czechach jako Podhoran Černíkov a.s., a od 2009 również w Polsce jako Podhoran Polska Sp. Z o.o. Zatrudniamy około 150 pracowników, dostarczamy naszym dostarczamy naszym klientom ponad 2 miliony palet rocznie, z czego 70 procent to palety nowe, a 30 procent to palety używane.
Produkty i usługi
Zapewniamy usługi z zakresu sortowania oraz naprawy palet. Możliwe jest utworzenie mobilnego punktu naprawczego na terenie zakładu klienta. Mamy w tym duże doświadczenie prowadząc tego typu projekty dla globalnych i znanych marek.

Usługi:
- produkcja palet nowych EUR EPAL (PL-283),
- naprawa palet na licencji EPAL (PL-4051),
- utylizacja (przetwarzanie) palet,
- skup i sprzedaż palet,
- sortowanie palet,
- sprzedaż palet używanych.

Produkcja Palet

Produkujemy wszystkie rodzaje palet drewnianych. Niema dla nas niemożliwych do zrealizowania zamówień i specyfikacji dotyczących wymiarów i rodzajów palet. Przede wszystkim produkujemy palety na automatycznych liniach produkcyjnych. Szerokie zaplecze techniczne oraz wysokiej jakości sprzęt pozwala na osiągnięcie wysokiej wydajności oraz utrzymania doskonałej jakości gotowego wyrobu jakim jest paleta.

Naprawa Palet

Palety EURO są paletami wymiennymi oraz naprawialnymi. Posiadamy licencję na naprawę palet EURO we wszystkich zakładach Podhoran w Czechach, Polsce oraz na Słowacji. Istnieje także możliwość utworzenia mobilnego punktu napraw na terenie zakładu klienta.

Skup i Sprzedaż

Skupujemy palety uszkodzone oraz używane. W naszych zakładach zostają one poddawane sortowaniu oraz remontowi, po czym mogą powtórnie wrócić na rynek jako palety nadającesię do kolejnych. Oferty sprzedaży palet prosimy kierować do działu zakupu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń