Flexipal Polska Sp. z o.o.

Oferujemy palety najwyższej jakości

Wyposażenie magazynów
97-340 Ignaców 89B łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(44) 737 04 23
Może cię zainteresować
Flexipal Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Flexipal Polska zostało założone w 2009 roku. Siedziba mieści się w Ignacowie, w województwie łódzkim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności firmy Flexipal Polska jest produkcja palet. Należymy do międzynarodowej grupy, która sprzedaje 3.5 miliona palet rocznie, co czyni nas jednym z największych producentów w tej części Europy.

Oferujemy następujące palety:
- EPAL
- EUR
- UIC EUR
- CP
- Düsseldorf
- palety 1200/800
- palety 1200/1000

Wykonujemy palety nietypowe. Nasza oferta zawiera palety malowane, z wypalonymi znakami specjalnymi, po obróbce fitosanitarnej i suszeniu nawet do 15%. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zamówienia realizujemy według pomysłów klienta lub w oparciu o przygotowane przez nas projekty. Sprzedajemy także palety używane. Ponadto wynajmujemy palety.

Skupujemy palety uszkodzone i nienadające się do naprawy. W zależności od stopnia uszkodzenia wykonujemy renowację lub utylizację. Zajmujemy się również sortowaniem palet w zakładach produkcyjnych, na ich terenie oraz w innym miejscu wskazanym przez klienta. Klienci otrzymują informacje na temat wyników sortowania. Oprócz tego nasza oferta zawiera wyrównywanie sald paletowych i paletowy design

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Flexipal Polska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

epal,
eur,
uic,
ippc,