Usługi Sprzętowo - Transportowe Marian Kacprzyk

Wynajem maszyn budowlanych
97-330 Kałek łódzkie
(2 opinie) napisz opinię
Usługi Sprzętowo - Transportowe Marian Kacprzyk

Informacje

Opis działalności
Nasza firma, której właścicielem jest Marian Kacprzyk znajduje się w Sulejowem, na terenie województwa łódzkiego. W naszej ofercie można znaleźć wynajem sprzętu budowlanego, który jest niezbędny podczas realizacji wszelkich prac budowlanych. Gwarantujemy, że nasze maszyny są w pełni bezpieczne, ponieważ są poddawane na bieżąco badaniom technicznym.
Produkty i usługi
Możemy Państwu zaproponować wynajem wywrotek, koparek i ładowarek. Dysponujemy również walcami i spychami. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy wynajem koparko ładowarek renomowanej marki.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Jesteśmy także w stanie wykonać różnego rodzaju wykopy, w tym wykopy pod fundamenty. Nasza oferta obejmuje również wyburzenia i rozbiórki obiektów budowlanych - zapewniamy solidną oraz terminową realizację zleceń z dbałością o bezpieczeństwo osób, a także pobliskich budynków. Oprócz tego podejmujemy się niwelacji terenu, które polega na wyrównaniu terenu i ukształtowaniu działki do dalszego jej wykorzystania.

Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi sprzedaż kruszyw budowlanych. Dysponujemy wysokiej jakości ziemią, żwirem oraz piaskiem. Istnieje możliwość przetransportowania materiałów z naszej firmy do miejsca wyznaczonego przez Klienta.

Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy Państwu na wszelkie pytania dotyczące działalności oraz oferty naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z przedsiębiorstwem Mariana Kacprzyka.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
S
Jarosław S
Solidna firma
M
J
Mariusz Jasitczak
Polecam!