Eurosprzęt. PHU. Usługi dźwigowe, dźwigi samochodowe, podnośniki montażowe

Usługi żurawiem i podnośnikiem koszowym

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Poprzeczna 4, 97-340 Niechcice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 313 059
Adres korespondencyjny
ul. Poprzeczna 4, 97-340 Niechcice łódzkie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe EUROSPRZĘT znajduje się w Niechcicach, w województwie łódzkim. Powstało w 1989 roku i należy do Mieczysława Wieczorka. Zajmujemy się wszelakimi pracami z wykorzystaniem żurawi samojezdnych i podnośników koszowych. Dojeżdżamy do Klientów na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Z naszego specjalistycznego sprzętu korzystało już wiele firm i zagranicznych spółek. 30 lat pracy pozwoliło nam wyrobić sobie stabilną pozycję na rynku. Zapraszamy.
Produkty i usługi
EUROSPRZĘT wyróżnia się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w branży, ale również liczną flotą urządzeń i pojazdów budowlanych. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która posiada tak dużą liczbę specjalistycznych maszyn, dźwigów, żurawi i samochodów ciężarowych. Dlatego właśnie możecie Państwo liczyć na wykonanie niemalże wszystkich usług związanych z pracami ziemnymi, transportem i pomocą w budowaniu hal, elektrowni lub farm wiatrowych. Nasz sprzęt sprawdził się już podczas wykopów, montażu kominów, silosów, wież, okien szklanych w wieżowcach, konstrukcji stalowych i renowacjach. Braliśmy udział w budowie największych centrów handlowych w Polsce oraz parków biznesowych.

Działamy na rynku Polskim i zagranicznym, nie tylko dzięki sprzętowi o wysokich parametrach technicznych, ale także dzięki operatorom, którzy w swojej precyzji nie mają sobie równych.

Dbamy o Klientów i zapewniamy im terminową realizację zleceń oraz ubezpieczenie OC z TUiR Warta S.A. do kwoty 2 mln złotych.

Sprzęt, jakim się posługujemy, obejmuje:
- żurawie samojezdne,
- podnośniki koszowe,
- podesty ruchome nożycowe,
- podesty ruchome przegubowe,
- koparko-ładowarki.

Oferujemy Państwu wynajem naszego sprzętu wraz z operatorem. Możemy zająć się pielęgnacją i wycinką drzew za pomocą podnośników koszowych, które posiadają wysokość podnoszenia od 18 do 75 metrów. Nasze żurawie samojezdne o udźwigu od 20 do 500 ton świetnie sprawdzają się podczas różnych robót budowlanych. Świadczymy także usługi z zakresu pomocy drogowej. Możemy przetransportować samochody osobowe, maszyny budowlane i samochody dostawcze. Usuwamy wszelkie szkody po wypadkach i kolizjach. Wynajmujemy również kosze do transportu osób wraz z wyposażeniem, które zapewni bezpieczeństwo pracownikom.

Wszystkie nasze pojazdy przechodzą regularne kontrole i posiadają atesty wraz z dokumentami, które poświadczają ich bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy z firmą EUROSPRZĘT w Niechcicach. Więcej informacji na stronie www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe