Invera Servis Łukasz Popłoński

Namioty i hale namiotowe
ul. Główna 28, 97-310 Raków Duży łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
881 226 293
Adres korespondencyjny
ul. Główna 28, 97-310 Raków Duży łódzkie

Informacje

Opis działalności
Przede wszystkim trudnimy się produkcją i montażem elementów zabudowy pojazdów oraz hal namiotowych. Obecnie coraz częściej organizujemy imprezy na dworze, podczas których gościmy sporą liczbę osób. Bywają to niezwykle modne i często eleganckie uroczystości. Problem pojawia się w momencie, gdy popsuje się pogoda i nie ma gdzie schować się przed deszczem lub wiatrem. Warunki atmosferyczne często płatają nam figla i warto się zabezpieczyć. W takiej sytuacji nasze namioty to strzała w dziesiątkę.
Produkty i usługi
Nasza firma Invera Servis działa na rynku od 2013 roku. Zlokalizowani jesteśmy w Rakowie Dużym, na terenie województwa łódzkiego. Właściciel to Popłoński Łukasz.

Zapewniamy solidne wykonanie naszych produktów. Odznaczają się: trwałością, niezawodnością oraz bezpieczeństwem eksploatacji.

Oferta firmy to:

• plandeki,
• hale namiotowe,
• ujeżdżalnie,
• plandeki z reklamą,
• akcesoria do plandek.

Do akcesoriów zaliczamy: rolki, chwytki, klamry, haki, prowadnice, profile do napinania plandek kurtynowych i. Nasze hale namiotowe stawiamy na konstrukcji aluminiowo stalowej. Korzystamy tylko z najlepszych materiałów, posiadających certyfikat o trudnopalności. W każdym namiocie istnieje możliwość zamontowania: drzwi, bram wjazdowych przesuwnych oraz bram segmentowych z mechanizmem łańcuchowym lub automatycznym.

Ponadto wśród planek znaleźć można takie jak: okryciowe, kurtynowe, do przyczep, kotarowe, z reklamą oraz z siatką antykradzieżową.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń