Salvum Wojciech Dudkiewicz

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów łódzkie
(46 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
731 313 131
Adres korespondencyjny
ul. Konecka 41, 97-330 Sulejów łódzkie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Pośrednicy ubezpieczeniowi. Salvum Wojciech Dudkiewicz ma swoją siedzibę w miejscowości Sulejów w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Salvum Wojciech Dudkiewicz poprzez telefon: 731 313 131 .
Z przedstawicielem firmy Salvum Wojciech Dudkiewicz możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 97-330 Sulejów ul. Konecka 41,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Salvum Wojciech Dudkiewicz. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(46 opinii) napisz opinię
W
Wiśnia
Realizacja w porządku. Procedury i umowa, jasne. Pieniądze dostałem gotówką zaraz po podpisaniu umowy. Polecam Salvum Odszkodowania
B
Bartas
Ja chyba trafiłem na jakiś gorący czas w Salvum bo na odpowiedź z ich strony trochę poczekałem, bo ponad dwa tyg. Za to wycena i przygotowanie umowy to już był naprawdę szybki ruch. No i wypłata zadowalająca. Podsumowując, nie obawiam się polecić.
A
Adam
Słyszałem już o opcji sprzedaży szkody i dość szybko okazało się że sam byłem zmuszony powalczyć z firmą ubezpieczeniową. Wybrałem Salvum Odszkodowania bo ich nazwę znałem z reklam na meczach siatkówki. Dość sprawnie ogarnęli dokumenty i przesłali mi ofertę na 750 zł. Kasę dostałem tego samego dnia, w którym podpisywałem umowę.
J
Jaro
Chwale sobie prace z Salvum bo cenie sprawne działanie i brak pustych obietnic. Oferta i warunki współpracy były jasne od początku, a umowa przejrzysta. Kwota dopłaty w porządku. Dla mnie firma na plus.
W
Weroni
Korzystałam z Salvum Odszkodowania po stłuczce moim opelkiem na parkingu pod galeria. Jak to w przypadku kobiety, ubezpieczyciel uznał, że może mnie zrobić na szaro i okroił kalkulacje na wszystkim co się dało. A w Salvum, przesympatyczny pan Marcin wyjaśnił mi co i jak, ja musiałam tylko odesłać papiery i na końcu podpisać umowę. No i jeszcze pieniądze dostałam do ręki. Dla mnie rewelacja.
Ł
B
łukasz brown
Nie polecam firmy, po podpisaniu umowy zostałem wezwany na Policje w celu złożenia wyjaśnień. Prezes firmy p.Dudkieicz zakręcił coś z podatkiem. Nie potrzebny stres za 300 zł dopłaty. Uciekać jak najdalej od tej firmy i nie dać się przekonać tym że zaraz przyjedzie agent z kasą. Przyjechał a potem musiałem iść na komisariat.
C
Cot
Warto sprawdzać decyzję ubezpieczyciela o kwocie odszkodowania bo może się okazać, że jak ja zostaliście skrojeni z własnych pieniędzy. Ja akurat zgłosiłem się do Salvum bo tylko ich znałem jeśli chodzi o ten rynek. Procedura nawet prosta. Umowa jasna a po podpisaniu, kasa do ręki. Jestem zadowolony.
S
Szymon
Podczas rozmowy z gościem z Salvum miałem wrażenie że rozmawiam z osobą znającą się na swojej robocie. Same konkrety. Po weryfikacji umówiliśmy się na podpisanie umowy u mnie i na przekazanie gotówki więc formalności zredukowane do minimum. Mnie to przekonało.
J
Jolka
Na szczęście weryfikacja moich dokumentów nie wykazała obniżenia wartości szkody ale i tak cieszę się, że zdecydowałam się sprawdzić kosztorys. W moim przypadku padło na Salvum Odszkodowania. Szczególnie dużo dała mi rozmowa z konsultantem bo dzięki temu wiem gdzie się udać gdybym padła w przyszłości ofiarą nieuczciwego ubezpieczyciela. Obsługa klienta i informacja w Salvum na plus.
M
Maciej
Mimo że analiza nie wskazała na zaniżenie wartości szkody, konsultant z Salvum wyjaśnił mi wszystko. Podeszli do mnie jak do człowieka a nie petenta, na którym można tylko zarobić. Za to podejście daje pozytyw.
G
A
Grzegorz Adamski
Sprzedaż szkody to fajna opcja, dzięki której można uzyskać pieniądze, które przywłaszczył sobie ubezpieczyciel. Tyle ile się napisałem odwołań i się nachodziłem do TU to moje a mogłem od razu iść do Salvum. Nie ma za dużo formalności a pieniądze dostałem do ręki.
L
Laura
Fajnie że działają takie wyspecjalizowane firmy, które pomagają odzyskać należne pieniądze. Salvum pomogło mi ze stłuczką sprzed 2 lat. Odszkodowanie było zaniżone jak przypuszczałam. Obsługa w Salvum profesjonalna, sprawna, konsultantka konkretna, cierpliwie wyjaśniała mi wszystkie niejasne dla mnie kwestie.
M
Mareczek
Dzięki takim firmom jak Salvum proceder zaniżania odszkodowań przez ubezpieczycieli może wreszcie się skończy.W końcu szary Kowalski może upomnieć się o swoje. Polecam sprawdzenie swojej wypłaty. Przy niewielkim wysiłku można zyskać dodatkowe pieniądze.
O
Olek
Właściwie nie mam zastrzeżeń do ich działań i śmiało mogę polecić Salvum zwłaszcza tym którzy nie są przekonani to tej formy odzyskiwania kasy z odszkodowania. Sprawdziłem ich w praktyce i bylem zadowolony zarówno z obsługi jak i pieniędzy.
W
Werka
Miałam styczność z Salvum Odszkodowania i mogę ich polecić. Nie musiałam jakoś wybitnie się tym zajmować bo wszystko ogarniają w Salvum a pieniądze szybko do mnie dotarły.
A
Artur
Wprawdzie mam nadzieję, że już nie będę musiał korzystać z tego typu usług ale Salvum Odszkodowania będę polecał. Byłem już tak zmęczony całą sytuacją z ubezpieczycielem że chciałem zrezygnować z walki o cokolwiek. W Salvum mi wytłumaczono czego potrzebują do weryfikacji, potem przedstawili ofertę i właściwie tyle z mojego udziału w całej procedurze. No potem musiałem tylko podpisać umowę. Pieniądze które dostałem też uczciwe więc nie mam na co narzekać.
M
Max
Weryfikacja mojego kosztorysu wykazała niedoszacowanie i zakończyła się odsprzedażą szkody właśnie do Salvum Odszkodowania. Wcześniej kontaktowałem się z innymi firmami odszkodowawczymi i po prostu Salvum miało najlepszą ofertę. Obsługa miła i pomocna, pieniądze do ręki, mało formalności. Polecam
M
K
Marcin Kostrzewa
Skorzystałem z usług Salvum Odszkodowania i jak większość jestem raczej zadowolony. No, może mogliby szybciej odpowiadać na zostawiony kontakt i czasem ciężko się dodzwonić ale jeśli chodzi o konkrety to wszystko odbyło się w jak największej zgodzie z procedurami. Dla mnie firma na plus
K
Kamila
Po serii bezskutecznych wniosków do towarzystwa ubezpieczeniowego wylądowałam w Salvum Odszkodowania. Nie miałam już siły grzebać się w kolejnych papierach dlatego z ulgą przekazałam sprawę w ręce specjalistów, którzy zajęli się wszystkim. Polecam.
M
K
Marcin Konieczny
Skorzystałem z pomocy Salvum Odszkodowania po prawie 3 miesięcznej przepychance z TU. Byłem już tak zmęczony gonitwą i papierami, że z ulgą przyjąłem fakt, że w Salvum wszystkie formalności wzięli na siebie a ja tylko musiałem im dostarczyć kosztorys do weryfikacji i decyzję od ubezpieczyciela. Potem już tylko czekałem na odpowiedz (tu zalecam cierpliwość) no i dostałem ofertę, która dla mnie była do zaakceptowania. Pieniądze w gotówce dostałem zaraz po podpisaniu umowy. Dla mnie super
P
P
Paweł Piotrowski
Zgłosiłem się do Salvum półtorej roku od kolizji i to tylko dlatego, że kolega był na świeżo po sprzedaży swojej szkody. Spróbowałem i o dziwo się do mnie odezwali, przesłałem dokumenty do analizy i wyszło, że należy mi się dopłata. Kasę dostałem do ręki przy podpisaniu umowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę ich polecić
D
Darek
Jestem zadowolony z współpracy z Salvum Odszkodowania. Cała procedura była zadziwiająco prosta i szybka a co najważniejsze - zaraz po podpisaniu umowy pieniądze dostałem do ręki od ich konsultanta.
B
P
Bartek Pawlik
Jestem świeżo po zakończeniu sprawy z pomocą Salvum Odszkodowania i przyznam, że jestem zadowolony z ich działania i profesjonalnego podejścia do klienta. Wszystko jasne od początku do końca. Dobra oferta, choć wiadomo, że zawsze może być lepiej;) Co najważniejsze nie musiałem biegać z papierami do biura bo wszystko można załatwić zdalnie a na podpisanie umowy ja wybrałem miejsce.
F
Franek
Sprzedaż szkody to naprawdę fajna sprawa. Zgłosiłem się do Salvum Odszkodowania po tym jak ubezpieczyciel wypłacił mi marne odszkodowanie. W Salvum okazało się oczywiście że powinienem dostać znacznie więcej. Pieniądze dostałem zaraz po podpisaniu umowy, do ręki. Procedury były ograniczone do minimum.
W
Wiktoria
Dla mnie rewelacja, na bieżąco informowali mnie o postępach w sprawie. Zgodziłam się na ich ofertę odkupu a że po wypadku miałam małe trudności z poruszaniem się więc przedstawiciel przyjechał podpisać umowę do mnie do domu. Pieniądze dostałam do ręki. Da się odczuć, ze zależy im na kliencie, polecam.
S
Szymek
Ja się cieszę że się zgłosiłem do Salvum Odszkodowania. Oni wszystkim się zajęli, a ja miałem spokojną głowę. Na początku nie byłem przekonany do tego typu usług, ale zupełnie niepotrzebnie. Suma którą dostałem zadowalająca.
D
K
Darek Król
Pomad rok temu mieliśmy z żoną kolizję z winy innego kierowcy. Otrzymaliśmy odszkodowanie z OC sprawcy ale w dużo niższej kwocie niż się spodziewaliśmy. Nie mieliśmy możliwości ani środków aby walczyć o swoje w sądzie dlatego wybraliśmy opcję sprzedaży szkody. Zgłosiliśmy się do kilku biur, w tym do Salvum Odszkodowania i ze wszystkich ofert ich była najrozsądniejsza. Formalności za wiele nie było no i opcja wypłaty gotówką zaraz po podpisaniu umowy też mnie przekonała. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego że moja kwota była obniżona o prowizje ale ciężko oczekiwać ze ktoś robi coś za darmo. My jesteśmy zadowoleni z ich usług i polecamy.
M
Michał
W Salvum Odszkodowania sprawnie przeanalizowali mój kosztorys i dostałem sporą kwotę dopłaty, do tego co początkowo wypłacił mi ubezpieczyciel sprawcy. Jak widać ubezpieczyciele oszczędzają jak mogą, proceder trwa, ale na szczęście można skorzystać z pomocy takiej firmy i sprawdzić wypłacone odszkodowanie.
P
Paweł
Do Salvum Odszkodowania zgłosiłem się w tamtym roku z polecenia kolegi. Wcześniej dałem się przekonać ubezpieczycielowi, że ich oferta to max kwota jaką mogę dostać za moją szkodę, a miałem przerysowany cały bok. Oczywiście w warsztacie zażyczyli sobie znacznie więcej. W Salvum zaoferowano mi dodatkowo 1100 zł co robi różnice. Jeśli chodzi o formalności to wszystko przebiegło bezproblemowo.
Z
Zibi
Osobiście chwale sobie współpracę z tą firmą przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą znajomość sektora, którym się zajmują i profesjonalne podejście do klienta. Nie mam uwag i poszkodowanym przez ubezpieczycieli polecam kontakt z Salvum Odszkodowania.
O
Olaf
Najfajniejsze jest to że w Salvum nie pracują sami „ludzie od wszystkiego” ale są tam i konsultanci i rzeczoznawcy i prawnicy. Obsługa klienta jest więc kompleksowa. Czas reakcji na zgłoszenie w porządku, szybka wypłata. Polecam ich usługi.
J
Jasiek
Jestem zadowolony zarówno z obsługi, jak i z oferty. Salvum zajęło się praktycznie wszystkim dlatego mogę ich polecić.
B
Bartek
Salvum to mój pierwszy kontakt z firmą odkupującą szkody. I już wiem, że jeśli tylko ktoś z moich znajomych będzie w takiej sytuacji jak ja to z czystym sumieniem mu ich polecę bo naprawdę profesjonalnie zajęli się moją sprawą.
M
Mateusz
Na razie wszystko fajnie. Kontakt, obsługa, umowa- żadnych problemów. Czekam teraz na przelew choć mogłem wziąć gotówkę i teraz żałuję. Ogólnie polecam.
B
Bartek
W moim przypadku analiza w Salvum zakończyła się odsprzedażą szkody z AC. Wcześniej weryfikowałem oferty w innych firmach więc wiedziałem na co mogę liczyć i w Salvum zaproponowano mi najlepszą kwotę. Obsługa ok, kontakt bardzo dobry.
D
Dawido
Rewelka. Mój ubezpieczyciel uparcie twierdził, ze dostałem maksymalne odszkodowanie z możliwych w moim przypadku a w Salvum okazuje się, że należy mi się jeszcze blisko 1.000 zł. Jak najbardziej polecam.
M
Marcin
Współprace z Salvum oceniam dobrze. Może proces weryfikacji nieco się przedłużał bo ciągle miałem coś dosłać. Ostatecznie dostałem fajną ofertę wykupu i to jest dla mnie najważniejsze.
J
Jacek
Kwota zaoferowana przez Salvum nie była powalająca ale w przypadku mojej szkody zakwalifikowanej jako częściowa trudno byłoby zaoferować coś więcej. Pozytyw za jasną procedure i kontakt z klientem.
M
Marcelo
Przede wszystkim wielki plus za bieżące info o przebiegu sprawy. Jak miałem jakieś pytania też nie było problemu z wyjaśnieniem. Skorzystałem z opcji spotkania u mnie w domu a pieniądze dostałem do ręki po podpisaniu umowy.
M
Marer1967
Bardzo dobra firma. Wszystko załatwione szybko i profesjonalnie. Dodatkowa kasa zawsze się przyda.
P
Patryk.K
Trochę niska dopłata z ich strony w innej firmie miałem o 1500zł lepsza propozycje wykupu i podatek za klienta opłacali . Pozdrawiam Pana Rafała z,, odszkodowania chełm fb"
P
Poszkodowana
Trochę slabo chcieli mnie wykręcić na 2000zł ale znalazłem w intrnecie podobną firmę,która dopłacił mi dużo wiecej i ponadto opłaciła podatek. Pozdrawiam Pana Rafała 517110106
B
BartekPaluch
Z Salvum miałem styczność jakieś pół roku temu, po tym, jak kierowca nie wyhamował i wjechał do mojego Audi na czerwonym świetle. Ich działania oceniam naprawdę dobrze. Byli profesjonalni, zaproponowali kilka rozwiązań i pomogli wybrać najlepsze.
S
Szumi
Bardzo wielki plus leci w kierunku Salvum, bo nie musiałem przepychać się z ubezpieczycielem o odszkodowanie tylko Oni wzieli wszystko na siebie. Polecam.
M
Michał
Znajomy mi polecił, teraz ja będę polecał innym. Dodatkowe pieniądze w ramach odkupu odszkodowania dostałem od nich w przeciągu kilku dni od kontaktu. Bez zbędnej gadaniny.
S
Stefan
Współpraca z Salvum wygląda dobrze nie tylko na papierze. Odkup, to bezpieczne i korzystne rozwiązanie. A podejście do klienta na miarę profesjonalnej, nowoczesnej firmy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.