Agriko Zboża, Nawozy, Pasze, Środki Ochrony Roślin Michał Derendarz

Sprzedaż i skup zbóż oraz dostawa pasz, nawozów i węgla z transportem

Zboża
97-306 Szydłów-Kolonia 49 łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Agriko Zboża, Nawozy, Pasze, Środki Ochrony Roślin Michał Derendarz
97-306 Szydłów-Kolonia 49 łódzkie
NIP
7712761934
Telefon
Agriko Zboża, Nawozy, Pasze, Środki Ochrony Roślin Michał Derendarz

Informacje

Opis działalności firmy Agriko Zboża, Nawozy, Pasze, Środki Ochrony Roślin Michał Derendarz w Szydłów-Kolonia
Firma Agriko należy do Michała Derendarza. Nasza siedziba znajduje się w Szydłowie-Kolonii, w województwie łódzkim. Działamy od 2013 roku, jednak kontynuujemy tradycję rodzinnej firmy, która w branży rolniczej funkcjonuje już od lat 90. Do naszych głównych usług należy skup i sprzedaż zbóż, ale także dostawa nawozów, materiałów paszowych i ich transport międzynarodowy, zgodnie z certyfikatem GMP+FSA.
Produkty i usługi
W naszej głównej ofercie znajduje się skup i sprzedaż zbóż oraz płodów rolnych. Dysponujemy nowoczesnym taborem pojazdów i Klientom zapewniamy transport produktów, a także szybki rozładunek ich towarów w naszej siedzibie. Aktualnie sprzedajemy i skupujemy takie artykuły rolnicze jak:
- żyto,
- pszenżyto,
- jęczmień,
- owies,
- rzepak,
- kukurydza,
- materiał siewny roślin poplonowych,
- materiał siewny zbóż oraz kukurydzy i rzepaku.

Oprócz tego nasza firma od lat wspiera polskich rolników i dostarcza im sprawdzone środki ochrony roślin oraz preparaty zwiększające właściwości chemiczne i fizyczne gleby na przykład:
- nawozy naturalne,
- nawozy potasowe,
- nawozy azotowe,
- nawozy dolistne,
- nawozy wieloskładnikowe,
- wapno nawozowe.

Wybrane preparaty zapewniają szybszy wzrost roślin, dostarczając im wiele makroelementów, takich jak azot, potas, fosfor, wapń, a także mikroelementów, czyli żelaza, cynku i miedzi. Pomagają też utrzymać prawidłowy poziom próchnicy w glebie i uodparniają ją na okresy susz.

Oprócz nawozów renomowanych producentów polecamy także nasze pasze dla zwierząt. Sprzedajemy:
- pasze dla drobiu,
- pasze dla bydła,
- pasze dla trzody chlewnej.

W naszym asortymencie oprócz produktów wspierających gospodarkę rolniczą znajdują się także materiały opałowe i węgiel z polskich kopalni, a także piaski i kruszywa ozdobne.

Uzupełnieniem oferty jest transport materiałów sypkich za pomocą naczep samowyładowczych i wywrotki o kubaturze 50m3. Pojazd spełnia rygorystyczne normy emisji spalin Euro 6, a także został wyposażony w system do monitorowania przebytej drogi.

Zapraszamy do współpracy - firma Agriko z siedzibą w Szydłowie-Kolonii.
Zasięg działania
Firma Agriko Zboża, Nawozy, Pasze, Środki Ochrony Roślin Michał Derendarz z lokalizacji: Szydłów-Kolonia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Ł
Łukasz
Super firma, która sprzedała mi kilka ton węgla i zapewniła dowóz pod wyznaczony adres, polecam.
K
Kaśka
Polecam ich nawozy, bo stosuję je od kilku lat i widzę poprawę we wzroście roślin. Gleba też lepiej wsiąka i zatrzymuje wodę, co jest ważne przy aktualnych anomaliach pogodowych.
F
Filip
Mają naprawdę dobrą cenę za żyto i pszenżyto. Poza tym zapewnili mi transport zbóż do siedziby mojej firmy w bardzo krótkim czasie.