Punkt Sprzedaży Ryb Hurt-Detal Export-Import Helena Lihs-Rakowska w Panoramie Firm

Punkt Sprzedaży Ryb Hurt-Detal Export-Import Helena Lihs-Rakowska

Punkt sprzedaży ryb

ul. Wodna 4
99-235 Pęczniew, woj. łódzkie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 18:00
 2. wtorek:
  08:00 - 18:00
 3. środa:
  08:00 - 18:00
 4. czwartek:
  08:00 - 18:00
 5. piątek:
  08:00 - 18:00
 6. sobota:
  08:00 - 18:00
 7. niedziela:
  08:00 - 18:00
Informacje

Opis działalności

Punkt Sprzedaży Ryb istnieje już od 1994 roku. Od samego początku naszej działalności, firma zajmuje się hodowlą ryb słodkowodnych oraz ich dystrybucją na cały kraj. Hodujemy i sprzedajemy takie ryby jak: karp, sum, szczupak, lin, amur, pstrąg tęczowy, pstrąg alpejski zwany potocznie palią, jesiotr i węgorz.

Produkty i usługi

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. Działamy przez siedem dni w tygodniu. Nasza hodowla ryb otwarta jest od poniedziałku do niedzieli, w od godziny 8:00 aż do godziny 18:00.

Wszystkie wyżej wymienione gatunki są w ciągłej sprzedaży, z wyłączeniem jednak okresów ochronnych dla niektórych z nich, jak np. szczupaka. Jednak w okresie wiosennym i jesiennym naszą ofertę wzbogacamy o materiał zarybieniowy ryb słodkowodnych. Zajmujemy się bowiem także dystrybucją materiału zarybieniowego.

Działalność naszego Punktu Sprzedaży Ryb objęta jest stałym nadzorem weterynaryjno-ichtiopatologicznym, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność co do jakości kupowanych u nas ryb. Warto również wspomnieć, że dysponujemy specjalistycznym transportem do przewozu ryb żywych.

Dodatkowo, właściciele firmy prowadzą również atrakcyjne gospodarstwo agroturystyczne, pod nazwą Wichrowa Dolina.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami również na temat tej części naszej działalności.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
ryby żywe, ryby wędzone, materiał zarybieniowy, ryby, hodowla ryb, ryby słodkowodne, sum, szczupak, karp, lin, amur, hodowla ryb słodkowodnych, hodowla sumów, hodowla szczupaków, hodowla karpi, hodowla amurów, hodowla linów, sprzedaż ryb, hurtowa sprzedaż ryb, detaliczna sprzedaż ryb, pstrąg tęczowy, węgorz

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wodna 4
99-235 Pęczniew, woj. łódzkie