PPHU Goya Wylewki Anhydrytowe

PPHU GOYA - producent jastrychu anhydrytowego PLANEX.

Posadzki przemysłowe
ul. Grunwaldzka 2, 99-200 Poddębice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 412 987
Adres korespondencyjny
ul. Grunwaldzka 2, 99-200 Poddębice łódzkie

Informacje

Opis działalności
PPHU GOYA Wylewki ANHYDRYTOWE powstało w 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielką jest Emilia Stawińska.
Produkty i usługi
Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w każdym pomieszczeniu jest podłoga. Z tego względu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, proponujemy nasze wylewki anhydrytowe. To wolne od spękań, równe i wytrzymałe posadzki.

Wzięliśmy pod uwagę także parametry, jakie spełniać musi posadzka przygotowana pod ogrzewanie podłogowe. Najważniejsze, by odpowiednio przewodziła ciepło. Wszystkie te parametry spełniają nasze wylewki anhydrytowe.

Zaletą naszego produktu jest równa powierzchnia, ponieważ dzięki płynnej konsystencji wylewka ta posiada właściwości samopoziomujące. Poza tym w krótkim czasie wysychają, a już po 48h można po nich chodzić i spokojnie kontynuować prace budowlane.

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem na temat produkowanych i wykonywanych przez nas jastrychów. Wszytko to, dzięki naszym niezwykle kompetentnym pracownikom. To oni także precyzyjnie zdejmują pomiary na budowie.

Specjalnie z myślą o Klientach przygotowaliśmy profesjonalny transport - Transmix, dzięki czemu możemy obsłużyć każdą budowę w szybkim czasie. Dodatkowo świadczymy również usługi wbudowania materiału na podłogę pomieszczenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń