Szkółka Roślin Ozdobnych Przemysław Dąbrówka

Drzewka i krzewy liściaste, iglaste oraz owocowe

Hurtownie roślin, nasion i cebulek
ul. Podgórna 9, 97-565 Brudzice łódzkie
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
509 481 696
504014359
Szkółka Roślin Ozdobnych Przemysław Dąbrówka

Informacje

Opis działalności
Szkółka Roślin Ozdobnych Dąbrówka znajduje się w Brudzicach, w powiecie radomszczańskim, w województwie łódzkim. Firma Przemysława Dąbrówki powstała w 1993 roku i przede wszystkim produkuje wysokiej jakości rośliny do ogrodów i parków. Zaopatruje osoby fizyczne, podmioty gospodarcze i samorządy.
Produkty i usługi
Szkółka Roślin Ozdobnych Dąbrówka prowadzi sprzedaż drzewek i krzewów iglastych, liściastych oraz owocowych. Ponadto dysponuje pnączami i roślinami wrzosowatymi oraz formami zaszczepionymi roślin. Firma zapewnia duży wybór roślin, zarówno rosnących w gruncie, jak i w pojemnikach. Atrakcyjne ceny i pomoc w transporcie sprawiają, że oferta przygotowana przez firmę jest doskonałym rozwiązaniem dla osób fizycznych, firm zakładających ogrody oraz sklepów ogrodniczych i samorządów, które muszą dbać o zieleń w przestrzeni publicznej.

Rośliny ze szkółki Dąbrówka są przez nią używane do zakładania terenów zielonych. Firma projektuje, zakłada i pielęgnuje ogrody w różnych stylach. Oferuje:
-przygotowanie terenu pod nasadzenia
-nasadzenia
-zakładanie trawników
-cięcia pielęgnacyjne roślin
-montaż automatycznych nawodnień
-prace kamieniarskie

Buduje w ramach nich murki, skalniaki i ścieżki. Ponadto zakłada wodospady, kaskady i oczka wodne podnoszące atrakcyjność terenów zielonych.

Miłośnicy ogrodnictwa mogą również zakupić w sklepie należącym do firmy narzędzia, nasiona, cebuli kwiatów oraz kwiaty, krzewy i drzewka. Nie brakuje również nawozów i skutecznych środków ochrony roślin.

Pełną ofertę przygotowaną przez Szkółkę Roślin Ozdobnych Dąbrówka można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie zakupów i usług najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń