"Wrzosowa" Dom Weselny

Sale weselne i organizacja wesel
ul. Wrzosowa 1, 97-360 Kamieńsk łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Wrzosowa" Dom Weselny jest Sale weselne i organizacja wesel. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kamieńsk w województwie łódzkim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Wrzosowa" Dom Weselny poprzez email: biuro@wrzosowa-kamiensk.pl lub telefon: 609 611 304 .
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę "Wrzosowa" Dom Weselny. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Wrzosowa 1, 97-360 Kamieńsk.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 51.1874N, 19.49273E. [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "Wrzosowa" Dom Weselny oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
P
Janinka P.
W tym roku 2014, w tym lokalu mieliśmy wesele i jedyne, co możemy napisać, to pełen profesjonalizm. Pyszne jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie. Jeżeli ktoś chce, ten jeden wyjątkowy dzień przeżyć bez stresu o lokal, to gorąco polecamy.
T
Z
T
Tadeusz z Terenią
Lokal godny polecenia bylem kilka razy na różnych imprezach zawsze mila obsługa a jedzonko palce lizać. Pozdrowienia dla właścicieli;)
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.