Ask Yvonne Iwona Mazurkiewicz

Sprzedaż urządzeń leczniczych

Usługi dystrybucyjne
ul. prym. Wyszyńskiego 41, 97-500 Radomsko łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ask Yvonne Iwona Mazurkiewicz

Informacje

Opis działalności
Jestem przedstawicielką firmy Ask Yvonne i nazywam się Iwona Mazurkiewicz. W 2018 roku rozpoczęłam prowadzenie działalności zlokalizowanej w Radomsku, na ternie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Dzięki współpracy z firmą Maytec zaproponować mogę Państwu sprzedaż specjalnych urządzeń przeznaczonych do walki z chorobami układu oddechowego, egzemą oraz łuszczycą. Poza tym posiadam także płyny lecznicze przeznaczone do owych urządzeń. Sprzęt Wolly wykorzystywany jest w leczeniu takich chorób jak: astma, alergia, bronchit, mukowiscydoza czy katar. Poza tym nadaje się także do zwalczania zapalenia zatok oraz łuszczycy i egzemy.

Korzystają z niego również osoby z przewlekłymi obturacyjnymi chorobami płuc, zapaleniem oskrzeli i gardła, a także śluzem w płucach i trądzikiem młodzieńczym.

Nie od dzisiaj wiadomo, że czyste powietrze ma dobry wpływ na różne dolegliwości. Właśnie tak działa urządzenie Wolly. Zapewniam, że kryształy umieszczone w urządzeniu Wolly mają poziom czystości 10, podczas gdy skala to od 1 do 10. Jego działanie to zasysanie powietrza, które filtrowane jest przez kryształy.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń