Kopalnie Kruszyw Komala S.C. Andrzej Komala

Zajmujemy się wydobyciem, produkcją i sprzedażą wszelkiego rodzaju kruszyw

Kamień i kruszywa
ul. Przedborska 257, 97-500 Radomsko łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kopalnie Kruszyw Komala S.C. Andrzej Komala

Informacje

Opis działalności
W Kopalniach Kruszyw Komala zajmujemy się wydobyciem, produkcją i sprzedażą szerokiego wachlarza kruszyw już od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Radomsku, a założycielami są Sławomir i Andrzej Komala. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Kopalniach Kruszyw Komala prowadzimy prężną działalność już od niemal dekady. Zajmujemy się przede wszystkim wydobyciem, produkcją oraz sprzedażą szerokiego wachlarza kruszyw. Wybierając nasze kruszywa, nasi klienci mają pewność, że zostały wydobyte i przetworzone w Polsce.

Dzięki wieloletniej działalności w sektorze mieliśmy okazję do szlifowania swoich umiejętności i zdobywania nowych, a także do systematycznego aktualizowania naszego sprzętu ciężkiego i nie tylko. Aktualnie pozwala nam to na zaoferowanie klientom szerokiego zakresu kruszyw, w tym między innymi takich kruszyw jak:

- kruszywo drobne,
- piaski,
- kruszywo o ciągłym uziarnieniu,
- kruszywo grube,
- grysy,
- żwir,
- piaski łamane,
- mieszanki,
- kamień.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, w tym między innymi przedsiębiorstw z sektora budowlanego - każdy, od drobnego do masowego odbiorcy, znajdzie u nas coś dla siebie.

Wybierając nasze produkty, mają Państwa pewność, że będą otrzymywać produkty o stabilnej, wysokiej jakości i jej powtarzalności. Nasza świetna lokalizacja blisko głównych szlaków komunikacyjnych w kraju pozwala na optymalizację kosztów transportu.

Więcej informacji na temat naszych kopalni, a także szczegóły dotyczące oferty znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bełchatowski, łódzki wschodni, Łódź, pajęczański, Piotrków Trybunalski, radomszczański, sieradzki, tomaszowski, włoszczowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń