Jacek Ciupa Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe

Kasacja aut powypadkowych

Autozłom
ul. Spacerowa 96, 97-500 Radomsko łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Jacek Ciupa Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe

Informacje

Opis działalności
Jacek Ciupa prowadzi własną działalność od 1997 roku. Firma ta zajmuje się kasacją starych pojazdów. Siedziba zakładu mieści się w Radomsku, na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest autozłom. Firma od wielu lat zajmuje się kasacją pojazdów. Demontażom podlegają samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe praktycznie każdej marki i w każdym stanie. Każde złomowanie potwierdzane jest przez firmę specjalnym zaświadczeniem o demontażu. Pojazdy wyceniane są indywidualnie, a klient otrzymuje za nie wyłącznie gotówkę. Zakład proponuje bezpłatny odbiór samochodów, które są przeznaczone do kasacji zarówno z terenu Radomska, jak i okolic.

Dodatkowym profilem działalności jest mechanika i blacharstwo pojazdowe. Warsztat podejmuje się napraw bieżących i głównych, dokonuje diagnostyki komputerowej oraz montuje instalacje gazowe i haki holownicze. Ponadto mechanik zajmuje się naprawą klimatyzacji i serwisem opon.

Bogate zaplecze techniczne w postaci specjalistycznego sprzętu, umożliwia świadczenie usług rzetelnie i na najwyższym poziomie. Każde zlecenie realizowane jest dokładnie i zgodnie z ustalonym terminem. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku i atrakcyjne warunki współpracy.

Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Maurycy
Demontaż samochodu przeprowadzony sprawnie i rzetelnie. Wycena zrobiona indywidualnie, otrzymałem za auto dobrą gotówkę.
F
Franek
Po wypadku samochodowym moje auto nie nadawało się do niczego, więc oddałem je do kasacji. Otrzymałem za nie fajną kwotę.
A
Arkadiusz
Warsztat samochodowy na bardzo wysokim poziomie. Wielokrotnie zajmowali się naprawą mojego auta. To świetni fachowcy !