Klimczak FUH Profesjonalne Artykuły Kosmetyczne

PROFESJONALNE ARTYKUŁY KOSMETYCZNE

Wyposażenie salonów kosmetycznych
ul. Tysiąclecia 10E/118, 97-500 Radomsko łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 977 698
Adres korespondencyjny
ul. Tysiąclecia 10E/118, 97-500 Radomsko łódzkie

Informacje

Opis działalności
Hurtownia artykułów kosmetycznych.
Produkty i usługi
Kobiece piękno warto podkreślić najwyższej jakości artykułami kosmetycznymi. Ich właściwy dobór pozwala utrzymać na dłużej doskonały wygląd włosów, skóry i paznokci. Poszukując zatem profesjonalnych artykułów kosmetycznych, warto skorzystać z oferty firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, której sukcesy są poparte 20-letnim doświadczeniem. Mowa o hurtowni kosmetycznej Klimczak mającej swoją siedzibę w Radomsku.

Bogata oferta kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych została stworzona w oparciu o potrzeby klientów zarówno indywidualnych, jak i firm. Znaczną ich część stanowią bowiem salony i gabinety kosmetyczne. Dostępne w hurtowni artykuły do pielęgnacji twarzy i ciała pochodzą wyłącznie od sprawdzonych marek. Oferujemy również kremy Bielenda Professional posiadające wysoką skuteczność działania oraz produkty do stylizacji rzęs Beauty Lashes.

Znaczną część oferowanego przez hurtownię Klimczak asortymentu stanowią artykuły do stylizacji paznokci. Największym powodzeniem cieszą się niezwykle popularne lakiery hybrydowe od znanych producentów takich jak Semilac, La Femme Cosmetic czy Nails Company. Miłośniczki tradycyjnego manicure również znajdą produkty na miarę własnych potrzeb, ponieważ hurtownia posiada najmodniejsze w tym sezonie lakiery do paznokci.

Firma zapewnia również w pełni bezpieczne, a przy tym profesjonalne narzędzia kosmetyczne, artykuły higieniczne i jednorazowe, a także preparaty do dezynfekcji.

Hurtownia kosmetyczna Klimczak cieszy się dużym zaufaniem klientów nie tylko ze względu na przystępne ceny, ale również wysokie standardy obsługi klienta
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń