Salamander Pur Izolacje Natryskowe Pianką

Pianka poliuretanowa jako skuteczna ochrona obiektów przed zimnem

Izolacja termiczna
97-565 Wola Blakowa 191 łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Salamander Pur Izolacje Natryskowe Pianką
97-565 Wola Blakowa 191 łódzkie
Telefon
Salamander Pur Izolacje Natryskowe Pianką

Informacje

Opis działalności firmy Salamander Pur Izolacje Natryskowe Pianką w Wola Blakowa
Firmę Salamander założyliśmy w 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Radomsku, w województwie łódzkim. Właścicielem firmy jest Tomasz Kowalski. Zajmujemy się ocieplaniem domów i obiektów użytkowych przy pomocy pianki poliuretanowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Ofertę firmy Salamnder kierujemy głównie do mieszkańców województwa łódzkiego i śląskiego. Termoizolacje wykonane z pianki PUR są obecnie najskuteczniejszą ochroną obiektów przed wydostawaniem się energii cieplnej. Pianka poliuretanowa ma wiele zalet i porównaniu z innymi materiałami budowlanymi używanymi do prac ociepleniowych, na pewno jest bardziej wydajna i skuteczna.

My oferujemy naszym Klientom:
- ocieplanie domów mieszkalnych pianką PUR,
- ocieplanie domów mieszkalnych celulozą,
- ocieplanie poddaszy,
- izolacje fundamentów,
- ocieplanie obiektów użytkowych,
- ocieplanie budynków gospodarczych,
- hydroizolacje.

Wybraliśmy metodą natryskową z kilku względów. Pianka poliuretanowa, która umieszczamy za pomocą specjalnego aplikatora, wnika dokładnie w każdą najmniejszą szczelinę. Po natrysku jej objętość zwiększa się nawet 120-krotnie, dzięki czemu może dobrze zabezpieczyć całą powierzchnię. Współczynnik przewodzenia ciepła tego materiału to ? = 0,037 W/m2K. Oprócz doskonałej ochrony przed zimnem pianka chroni obiekt również przed hałasem i dobrze wygłusza pomieszczenia. Materiał ten przepuszcza parę wodną i jednocześnie zapobiega powstawaniu pleśni na murach. Pianka PUR nie wywołuje uczuleń i alergii, a także jest ekologiczna i bezpieczna dla środowiska. W dodatku jest bardzo lekka, nie obciąża konstrukcji budynku i stanowi wieloletnią ochronę obiektu przed niskimi i wysokimi temperaturami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Przyjedziemy i przygotujemy bezpłatną wycenę - kadra firmy Salamander z Radomska.
Zasięg działania
Firma Salamander Pur Izolacje Natryskowe Pianką z Wola Blakowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
Patryk
Firma uwinęła się w zaledwie 1 dzień, a po 48 godzinach mogliśmy już wracać do dalszych prac remontowych. Polecamy.
O
Olaga_awul
Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami izolacji poddasza z pianki PUR. To świetna metoda. Pianka jest bardzo lekka i nie stanowi zagrożenia dla konstrukcji budynku. Dobrze chroni poddasze przed zimnem. Prawie w ogóle nie grzaliśmy w tym roku, bo było tak ciepło.
M
Mateusz
Polecam tę firmę oraz metodę, jaką stosują. Pianka doskonale zakryła wszystkie szczeliny. Od kilku miesięcy widzimy poprawę jeśli chodzi o koszty ogrzania domu. Znacznie spadły wydatki związane z ogrzewaniem. Pianka dobrze się trzyma i jest całkowicie przyjazna dla dzieci.