Restauracja Bocianie Gniazdo

Restauracje
97-512 Zalesie 5 łódzkie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
697 593 835
Adres korespondencyjny
97-512 Zalesie 5 łódzkie

Informacje

O nas
Zapraszamy do przyjaznych wnętrz restauracji Bocianie Gniazdo, która powstała z pasji do gotowania i dobrego smaku. Specjalnie dla Państwa została przygotowana karta dań podkreślająca najlepsze smaki naszej rodzimej kuchni.
Opis działalności
Restauracja z daniami rybnymi oferowanymi w szerokim zakresie U nas zawsze miła atmosfera i rodzinny klimat.
Produkty i usługi
Naszą pasją jest Kuchnia i tą pasją chcemy się z Państwem podzielić.

Restauracja Bocianie Gniazdo to smak domowego jedzenia w miłym klimacie i rodzinnej atmosferze. Polecamy oryginalne dania kuchni polskiej i nie tylko. Bazujemy na naturalnych składnikach i świeżych produktach.

Zapraszamy w nasze gościnne progi 7 dni w tygodniu.

Nasza restauracja doskonałe miejsce zarówno na wykwintne i uroczyste obiady, czy po prostu rodzinne spotkanie przy obiedzie czy w końcu nastrojowe kolacje.

Restauracja proponuje klientom bogatą ofertę smacznych dań obiadowych i kolacyjnych. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjały kuchni polskiej. Dania przygotowane przez doświadczonych kucharzy i wykonane według sprawdzonych przepisów. Specjalnie dla Państwa została przygotowana karta dań podkreślająca najlepsze smaki naszej rodzimej kuchni.


Restauracja Bocianie Gniazdo to przyjazne miejsce z atmosferą sprzyjającą relaksowi, gdzie swój głód będziecie Państwo mogli zaspokoić daniami kuchni polskiej. Serwowanymi tutaj deserami, kawą i herbatą wprowadzimy naszych gości w doskonały nastrój nawet w deszczową pogodę.

Wszystko to czyni naszą restaurację doskonałym miejscem dla miłego spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi, na spotkaniu w gronie współpracowników czy znajomych

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
kowalska
super jedzenie przemili wlasciciele i obsluga polecam wszystkim
S
I
J
Stanisław i Janina
Pewnego dnia wraz z żoną i córką próbowaliśmy pierogów z farszem z łososia wędzonego. Jakie wrażenia? Smak domowego jedzenia plus finezja przypraw po prostu pyszne. Dodatkowo przemiła właścicielka ,miły klimat w ciekawie zaaranzowanej scenerii parkowej. (Również plac dla najmłodszych )Trzymajcie tak dalej.
A
Arnold
Pyszna ryba, piękne miejsce polecam
A
Arek
Bardzo smacznie. Polecam!

Słowa kluczowe