Fresh Fruits Dominik Dobrosz

Doskonałej jakości owoce i warzywa

Hurtownie warzyw i owoców
96-230 Chodnów 15 łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Fresh Fruits Dominik Dobrosz

Informacje

Opis działalności
Firma Fresh Fruits działa na rynku od 2015 roku. Zlokalizowana w Chodnowie, na terenie województwa łódzkiego firma posiada ogromne doświadczenie branżowe. Właścicielem firmy jest Dominik Dobrosz.
Produkty i usługi
Fresh Fruits zajmuje się sprzedażą, a także skupem owoców oraz warzyw. Głównym profilem działalności firmy jest sprzedaż oraz skup jabłek. Znajomość branży oraz doświadczenie to największe atuty firmy Fresh Fruits. Asortyment jest dokładnie sprawdzany i to sprawia, że proponowane owoce i warzywa charakteryzuje wyjątkowa świeżość i smak.

W szerokiej ofercie można znaleźć takie produkty jak między innymi:

- jabłka,
- gruszki,
- mandarynki,
- arbuzy,
- melony.

Oferta obejmuje również warzywa pochodzące z importu, jak i od polskich rolników. W asortymencie znajdują się ziemniaki, kapusta, pomidory, ogórki, a także takie warzywa jak buraki pietruszka korzeń oraz natka i papryka. Uzupełnieniem oferty są brokuły, kalafiory, rzodkiewki, szczypior, koper, cebula, kalarepa, por, cykoria i wiele innych warzyw.

Firma Fresh Fruits chce budować swoją renomę na podstawie dobre relacje z Klientami. Dlatego też Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie ze strony firmy i indywidualne potraktowanie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Fresh Fruits.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
Doskonały dostawca warzyw. Są świeże i doskonale wyglądają.
E
Ewa
Świetna hurtownia, konkurencyjne ceny, klienci bardzo sobie chwalą ich produkty, więc my też jesteśmy zadowoleni.
Z
Zita476
Polecam! Korzystamy z ich oferty od początku i muszę przyznać, że bardzo dobie chwalimy! Owoce i warzywa bardzo świeże, naprawdę warto.