Fresh Fruits Dominik Dobrosz

Doskonałej jakości owoce i warzywa

Hurtownie warzyw i owoców
96-230 Chodnów 15 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
669 429 948
Adres korespondencyjny
96-230 Chodnów 15 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Sprzedaż jabłek różnych odmian, truskawek, wiśni, papryki i pomidorów.
Produkty i usługi
Firma Fresh Fruits specjalizuje się w skupie i handlu owocami i warzywami. Nasze produkty to świeżość i doskonała jakość.

Zajmujemy się skupem jabłek różnych odmian. Proponowane przez nas płody rolne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Klienci doceniają ich smak i walory zdrowotne.

Zawsze dbamy o właściwą selekcję towaru aby nasi odbiorcy dostawali tylko to co najlepsze. Wciąż powiększamy nasz asortyment. Współpracujemy z Klientami z całej Polski.

Skupujemy warzywa od sprawdzonych krajowych dostawców, a także importowane, jak papryka, czy pomidory. Można u nas zakupić ziemniaki, kapustę, sałatę, ogórki, buraki, pietruszkę (korzeń, natka), brokuły, kalafiory, rzodkiewkę, szczypior, koper, cebulę, kalarepę, pora, czy cykorię i wiele innych.

Wśród proponowanych owoców znajdą Państwo liczne odmiany jabłek oraz gruszki, mandarynki, arbuzy, melony i nie tylko. W sezonie oferujemy m.in. truskawki, śliwki, czereśnie, wiśnie, maliny, czy borówki.

Współpracujemy z licznymi hurtowniami i sklepami spożywczymi, a także restauracjami i hotelami oraz klientami indywidualnymi. Dysponujemy Certyfikatem Rzetelnej Firmy. Certyfikat z KRD BIG.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń