Artoffice - Pawilony Handlowe i Biurowe

Montaż obiektów z płyt warstwowych

Konstrukcje stalowe
96-200 Julianów 23 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
732 653 767
Adres korespondencyjny
96-200 Julianów 23 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Artoffice to biuro należące do Damiana Jerki i znajduje się w Julianowie, w powiecie rawskim, województwie łódzkim. Nasza działalność opiera się na budowie obiektów z płyt warstwowych. Płyty można obrabiać w dowolny sposób, tak, aby ich wygląd i kolor odpowiadały potrzebom Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nowoczesne budownictwo wykorzystuje płyty warstwowe, czyli tzw. lekką obudowę. Przynoszą one wiele wymiernych korzyści. Przede wszystkim ich montaż jest bardzo prosty i szybki. Płyty charakteryzują się również dużą szczelnością, dzięki której zatrzymują ciepło w budynku. Pragniemy zaoferować Państwu wykonanie obiektów z takich płyt. O jakości naszych prac przekonało się już wielu Klientów. Obiekty wzniesione przez Artoffice można obejrzeć na naszej stronie internetowej oraz Facebooku. W naszym warsztacie powstają takie konstrukcje jak:
- pawilony handlowe,
- hale,
- pawilony modułowe,
- stróżówki i portiernie,
- garaże,
- pawilony gastronomiczne,
- pawilony biurowe.

Montujemy również kontenery socjalne i przenośne, zaplecza stacji benzynowych, garaże, warsztaty, wiaty magazynowe i przystanki.

Służymy fachowym doradztwem przy wybieraniu materiałów do budowy obiektu. Płyty warstwowe podlegają obróbce, więc możemy stworzyć odpowiedni format, który będzie odpowiadał Klientom. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z pełną kolorystką płyt, od powłok organicznych, po poliester, PCV, powłoki metaliczne i stal nierdzewną.

Dużym plusem korzystania z opisanych materiałów jest ich cena. Dzięki temu koszt zbudowania obiektu jest niewielki w porównaniu z tradycyjnymi metodami konstrukcji.

Nasza firma to zespół certyfikowanych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje umiejętności.

Zapraszamy do kontaktu z Artoffice z Julianowa. Więcej informacji o ofercie można otrzymać na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń