Paweł Mokrosiński Paliki Geodezyjne Graniczniki Betonowe Słupki Oddziałowe

Produkcja sprzętu geodezyjnego

Geodezja
ul. Polna 1, 98-277 Brąszewice łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Paweł Mokrosiński Paliki Geodezyjne Graniczniki Betonowe Słupki Oddziałowe

Informacje

Opis działalności
Firma Pawła Mokrosińskiego ma swoją siedzibę w Brąszewicach, w powiecie sieradzkim, w województwie łódzkim. Powstała w 1999 roku i zajmuje się produkcją sprzętu geodezyjnego. Wykonuje standardowe przedmioty i wytwarza artykuły na specjalne zamówienie.
Produkty i usługi
Zakład Pawła Mokrosińskiego już 20 lat produkuje wytrzymałe i zgodne z przyjętymi wzorami artykuły geodezyjne. Przedsiębiorstwo wykonuje je z takich materiałów jak drewno, metal oraz beton. Wybór produktów jest naprawdę duży, a ich ceny bardzo atrakcyjne. Klienci mogą m. in, kupić różne paliki drewniane. Mierzą one od 30 do 100 centymetrów długości, a ich przekrój to kilka centymetrów. Mogą być wykonane w różnych kolorach. Na ofertę zakładu składają się ponadto:
-bolce metalowe
-rurki metalowe
-słupki betonowe

Słupki z betonu produkowane są jako słupki do znakowania granic państwa, poligony betonowe, słupki oddziałowe, a także podcentry betonowe. Dostępne są też słupki do znaczenia pasa drogowego.W tym ostatnim przypadku można kupić wersje z napisem PD albo napisem pas drogowy.

Ponadto, poza stałymi pozycjami w ofercie, firma zajmuje się produkcją artykułów we wskazanych przez zamawiającego wymiarach.

Wszystkie produkty są dowożone na wybrane miejsce firmowym transportem.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Pawła Mokrosińskiego. Więcej, w tym cennik, znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe