Dominik Perdek

Doradztwo przy zakupie systemów fotowoltaicznych

Energia odnawialna
98-273 Górka Klonowska Kolonia 15 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
731 174 705
Adres korespondencyjny
98-273 Górka Klonowska Kolonia 15 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Dominik Perdek. Jestem doradcą do spraw fotowoltaiki. Z chęcią wyszukuje dla swoich Klientów najbardziej odpowiednich ofert systemów odnawialnych źródeł energii. Moje biuro znajduje się w Górce Klonowskiej-Kolonii w województwie łódzkim.
Produkty i usługi
Odnawialne źródła energii to najbezpieczniejszy i najbardziej ekologiczny wybór dostawcy prądu. Obecna technologia pozwala na ogromny wybór systemów fotowoltaicznych. Jednak nie każde urządzenie jest właściwe dla danego obiektu. Z pomocą przychodzi moje biuro. Doskonale znam się na systemach energii odnawialnej i z chęcią podzielę się z Państwem moją wiedzą.

Oferta, którą wysuwam w Państwa kierunku, pozwoli w łatwy sposób dostosować urządzenia do Państwa domu lub mieszkania. Współpracuję również z przedsiębiorstwami. Dobieramy systemy folowoltaiki do lokali użytkowych i obiektów przemysłowych. Współpracuję z wieloma producentami, przez co moja oferta może posiadać wiele wariantów cenowych i jakościowych.

Z moją pomocą mogą Państwo zakupić między innymi:

- panele fotowoltaiczne,
- falowniki,
- systemy montażowe,
- przewody solarne.

Więcej informacji o proponowanych przeze mnie usługach z chęcią udzielę Państwu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszam również do mojego biura w Górce Klonowskiej-Kolonii.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń