Arsen Hurtownia farb i materiałów budowlanych

Internetowy sklep budowlany

Materiały budowlane
98-200 Grabowiec 5a łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Arsen Hurtownia farb i materiałów budowlanych

Informacje

Opis działalności
Hurtownię farb i materiałów budowlanych Arsen znajdą Państwo w Grabowcu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, otworzyła sklep internetowy, w którym można kupić wszystkie niezbędne produkty bez wychodzenia z domu. Gwarantuje dostawę asortymentu własnym transportem.
Produkty i usługi
Chcesz zamówić farby, zaprawy lub inne materiały budowlane w domowym zaciszu? Skorzystaj z oferty marketu Arsen 24 prowadzonego przez hurtownię w Grabowcu!

Podczas budowy przydadzą Ci się takie artykuły, jak między innymi:
- zaprawy gipsowe,
- zaprawy naprawcze,
- zaprawy cementowe,
- drabiny,
- taśmy,
- hydroizolacje,
- akryle,
- piany,
- silikony.

W zakresie artykułów malarskich poleca kolorowe i białe farby wewnętrzne, impregnaty, farby do metalu oraz akcesoria: pędzle, wałki czy taśmy. Na potrzeby wykańczania wnętrz dostarcza klamki, szyldy oraz panele podłogowe.

W ofercie ma bogaty wybór chemii profesjonalnej, płynów uniwersalnych i płynów do szyb, środków piorących i myjących oraz akcesoriów do sprzątania. Dysponuje także elektronarzędziami, narzędziami ręcznymi oraz narzędziami pomiarowymi.

Do realizacji prac w ogrodzie poleca niezawodne maszyny oraz praktyczne narzędzia. Proponuje także produkty dla elektryki, motoryzacji oraz hydrauliki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń