Węgiel, miał, ekogroszek

Hurtowa i detaliczna sprzedaż opału

Wydobycie i sprzedaż węgla
98-290 Proboszczowice 32 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 859 971
Adres korespondencyjny
98-290 Proboszczowice 32 łódzkie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Grzegorz Kopacki to właściciel składu węgla mieszczącego się w Proboszczowicach, w powiecie sieradzkim, w województwie łódzkim. Jego przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku i od początku zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów opałowych.
Produkty i usługi
Opał oferuje zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Materiały ze składu węgla doskonale nadają się do opalania pieców przemysłowych i domowych. Zapewniają odpowiedni poziom ciepła i są przy tym ekonomiczne. Zakup opału w składzie gwarantuje, że wystarczy on na długo. Co więcej materiały opałowe z oferty są wysokokaloryczne i pozostaje po nich niewiele popiołu. Nie ma w nich też kamieni, dlatego mają Państwo pewność, że płacą za opał, a nie dodatki których nie da się spalić.

W ofercie składu Grzegorza Kopackiego można wyróżnić sprzedawany w workach lub luzem:
• węgiel
• miał węglowy
• ekogroszek

Dostępny jest węgiel o różnej wielkości.

Tani zakup to nie wszystko czym może służyć firma. Klienci mogą też liczyć na transport opału. Usługi transportowe świadczone są firmowymi pojazdami.

Więcej informacji o firmie Grzegorza Kopackiego znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu opału można się teżkontaktować telefonicznie lub mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń