Zakład Betoniarski Łukasz Świniarski

Materiały budowlane wysokiej klasy

Materiały budowlane
98-200 Ruda 111b łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Betoniarski Łukasz Świniarski

Informacje

Opis działalności
Zakład betoniarski należący do Łukasza Świniarskiego, specjalizuje się w dostarczaniu różnego rodzaju materiałów budowlanych. Działalność prowadzimy od 2012 roku w Sieradzu, w województwie łódzkim.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych oraz usługi maszynami budowlanymi. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu, zyskaliśmy grono usatysfakcjonowanych klientów. Swoje obowiązki wykonujemy z zaangażowaniem i w sposób odpowiedzialny.

Oferujemy:
- pustaki ścienne,
- ogrodzenia betonowe typu słupki,
- płyty drogowe Jombax,
- cement,
- bloczki fundamentowe.

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo pustaki żużlowe, stropowe, keramzytowe i szlakowe, a także bloczki ścienne, betonowe i akustyczne, stropy Teriva i nadproża L19.
Oferujemy usługi maszynami budowlanymi, gwarantując przy tym ich bezawaryjność. Urządzenia są na bieżąco serwisowane oraz przechodzą wszelkie niezbędne przeglądy, co sprawia, że wykonywana praca jest w pełni bezpieczna i precyzyjna.

Służymy fachowym doradztwem technicznym i pomocą na każdym etapie współpracy. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń