Air Hydro-Tech Artur Pertkiewicz

Montaż pomp ciepła, rekuperacji i klimatyzacji

Hydrotechnika
ul. Działkowa 22, 98-200 Sieradz łódzkie
(1 opinia) napisz opinię
Air Hydro-Tech Artur Pertkiewicz
ul. Działkowa 22, 98-200 Sieradz łódzkie
Telefon
Air Hydro-Tech Artur Pertkiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Air Hydro-Tech Artur Pertkiewicz w Sieradz
Firma Air Hydro-Tech powstała w 2021 roku. Założycielem działalności jest Artur Pertkiewicz. Nasza siedziba znajduje się w Sieradzu, w województwie łódzkim. Zajmujemy się realizacją prac hydrotechnicznych.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością są kompleksowe usługo widno- kanalizacyjne. Zajmujemy się montażem instalacji wodno- kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo podczas wyboru najlepszej opcji w zakresie ekonomicznego i nowoczesnego sposobu ogrzewania domu, firmy czy innych obiektów. Współpracujemy zarówno z Klientami prywatnymi, jak i z firmami czy instytucjami.

Zamontujemy dla Państwa nowoczesne pompy ciepła, które coraz częściej wykorzystuje się do centralnego ogrzewania domów jednorodzinnych i wody.

Zakres naszej działalności to także:

- montaż klimatyzacji,
- przegląd i serwis klimatyzacji,
- instalacja rekuperacji.

Zajmujemy się również montażem klimatyzacji, która stanowi praktyczne i bardzo komfortowe rozwiązanie stosowane zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i lokalach biurowych i innych. Za pomocą klimatyzacji można nie tylko ochłodzić, ale i ogrzać powietrze w obiekcie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Air Hydro-Tech Artur Pertkiewicz z lokalizacji: Sieradz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
H
Hubert
Gorąco polecam te firmę. W zeszłym roku montowali w moim nowym domu pompę ciepła. Do tej pory wszystko działa bez zarzutu.

Słowa kluczowe