Instal Max Sieci Energetyczne

Montaż fotowoltaiki oraz sieci energetycznych

Dystrybucja energii elektrycznej
ul. Podbipięty 2, 98-200 Sieradz łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Instal Max Sieci Energetyczne

Informacje

Opis działalności
Instal-Max to firma, którą założyliśmy w 1976 roku w Sieradzu, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się montażem oraz naprawą instalacji elektrycznych. Specjalizujemy się także w zakładaniu instalacji fotowoltaicznych. Działamy pod kierownictwem Ryszarda Wojtyżaka.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie zebrane podczas realizacji zleceń, znacznie wpływa na jakość świadczonych przez nas usług. Jako kadra firmy Instal-Max działamy już ponad trzech dekad. Aktualnie posiadamy uprawnienia do montażu instalacji niskiego oraz średniego napięcia. Pomagamy w projektowaniu, a także kompletujemy wszystkie potrzebne komponenty. Zakładamy nowoczesne sieci energetyczne. Oferujemy także usługi serwisowe związane z awarią.

Nasze kwalifikacje obejmują montaż i naprawę takich instalacji jak:
- światłowody,
- fotowoltaika.

Zajmujemy się budowaniem farm fotowoltaicznych. Uwzględniamy potrzeby naszych Klientów i projektujemy instalacje dostosowane do ich wymagań względem produkcji energii oraz przetwarzania. Zawsze dostarczamy wszystkie niezbędne elementy do montażu, czyli panele, osprzęt i falownik. Zapewniamy także montaż wykonany przez osoby z uprawnieniami. Zajmujemy się także podłączeniem fotowoltaiki do instalacji domowych. Zabezpieczamy instalację fotowoltaiczną i dokonujemy pomiarów. Instruujemy Klienta jak korzystać prawidłowo z urządzenia. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą.

Uzupełnieniem naszej oferty jest wynajem podnośnika oraz koparki.

Zapraszamy do kontaktu - firma Instal-Max z Sieradza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
sieradzki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń