ZU dakom Dagmara Maślińska

Pielęgnacja, upinanie i strzyżenie włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Władysława Łokietka 35A, 98-200 Sieradz łódzkie
(5 opinii) napisz opinię
ZU dakom Dagmara Maślińska

Informacje

Opis działalności
Dakom to zakład fryzjerski w Sieradzu, w województwie łódzkim. Został założony w 1997 roku przez Dagmarę Maślińską. Doświadczona fryzjerka zajmuje się usługami fryzjerskimi dla kobiet i mężczyzn.
Produkty i usługi
Modne, trwałe i podkreślające urodę. Takie są fryzury wykonywane w salonie Dakom. Fryzjerka Dagmara Maślińska ma do swojej dyspozycji specjalistyczne narzędzia, najlepsze jakościowo kosmetyki oraz odpowiednią przestrzeń, dzięki czemu jest w stanie wykonywać damskie i męskie fryzury u osób z długimi i krótkimi włosami. Fryzjerka pielęgnuje włosy, podcina je albo ścina na krótko. Oferuje również takie usługi fryzjerskie jak:
-koloryzacja włosów,
-modelowanie włosów,
-układanie fryzur okolicznościowych.

Układane fryzury okolicznościowe to m.in. fryzury ślubne dla panien młodych oraz fryzury dla druhen i innych pań bawiących się na weselu. Możliwe jest dojechanie na wskazane miejsce i wykonanie fryzury w ramach usługi fryzjerstwa mobilnego.

Więcej informacji dotyczących salonu fryzjerskiego Dakom i fryzjerstwa mobilnego można uzyskać dzwoniąc pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Krystian
Zawsze przychodzę na strzyżenie przed cieplejszymi miesiącami. Wybieram ten salon, bo strzygą szybko, a ceny są przystępne.
K
kris1967
Jestem zadowolony ze strzyżenia w tym salonie. Szybko pozbyłem się włosów.
K
Kajetan
Polecam strzyżenie męskie w tym salonie. Dokładnie i szybko obcinają tu włosy.
C
Cebulka8122
Fryzjerka ma duże doświadczenie i jest na bieżąco z modą. Dzięki temu zawsze, kiedy tu przyjdę, to robi mi modną fryzurę!
U
Urszula
Dzięki fryzjerce z tego salonu mój ślub był niezapomniany! Przyjechała do mojego domu i zrobiła mi piękną fryzurę, dzięki czemu zdążyłam do kościoła. Fryzura była tak dobrze ułożona, że wytrzymała do końca wesela!