Hydro-Masz sp. z o.o. sp.k.

Sprzedaż maszyn rolniczych i produkcja elementów hydrauliki siłowej, serwis

Artykuły rolnicze
98-275 Zapole 79/5 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hydro-Masz sp. z o.o. sp.k.

Informacje

Opis działalności
Hydro-Masz to firma znajdująca się w Zapolu, w województwie łódzkim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Działamy na rynku od 2001 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się produkcją szerokiej gamy elementów hydrauliki siłowej. Później poszerzyliśmy ofertę produkcyjną. Nawiązaliśmy współpracę z producentami maszyn rolniczych, dlatego możemy zaoferować Państwu te urządzenia. Oprócz tego proponujemy też konstrukcje i elementy metalowe.

Uzyskaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001 z roku 2015.

Do naszych zadań należy sprzedaż maszyn rolniczych i produkcja elementów hydrauliki siłowej. Zaoferować możemy szeroki wybór ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, uznanych producentów. Zapewniamy nasze wsparcie, kompleksowe doradztwo podczas planowania i inwestowania w dany sprzęt. Przygotowujemy dokumentację ARiMR, wnioski i biznesplany do kredytów preferencyjnych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem ciągników TYM i LINDNER na rynku polskim. Zajmujemy się także importem oraz dystrybucją kosiarek bijakowych Peruzzo oraz ładowaczy czołowych Hauer.

Sprzedajemy też części oryginalne i zamienne do ciągników i maszyn rolniczych. W asortymencie mamy kilka tysięcy części do popularnych maszyn i ciągników rolniczych. Na prośbę Klienta sprowadzimy część w korzystnej cenie.

Oferujemy części takie jak:
- oleje firmy FUCHS,
- filtry (powietrza, paliwa, oleju, hydrauliki),
- łańcuchy (produkowane przez firmy polskie oraz niemieckie),
- paski, płyny i smary
- akumulatory oraz inne części do maszyn i ciągników rolniczych.

Zakupić można też nożyki do kosiarek, przyczep zbierających, wozów zbierających itp. Zapewniamy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych.

Posiadamy doskonale wyposażony samochód serwisowy. Pozwala to nam na wykonanie sprawnych napraw maszyn budowlanych i rolniczych poza firmą.

Dodatkowo prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne dla operatorów ciągników oraz maszyn rolniczych na miejscu u Klienta.

Zapraszamy! Po więcej informacji zachęcamy odwiedzić naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń