Zakład montażowo usługowy Prostal Urbaniak Renata

Płyty warstwowe to doskonałe rozwiązanie w budowie obiektów przemysłowych

Dachy i rynny
96-100 Budy Grabskie 7 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład montażowo usługowy Prostal Urbaniak Renata

Informacje

O nas
Od kilkunastu lat działamy w branży budownictwa przemysłowego. Chętnie dzielimy się z inwestorami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie budowy konstrukcji stalowych i montażu płyt warstwowych. Jeśli szukacie Państwo rzetelnej i terminowej firmy do postawienia obiektów przemysłowych, to jesteśmy do dyspozycji.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników z uprawnieniami wysokościowymi. Z nimi każda praca wykonywana jest bardzo sprawnie, a przede wszystkim dokładnie.

Wykonywane przez nas konstrukcje wielokrotnie już znajdywały zastosowanie jako:
- hale przemysłowe,
- hale magazynowe,
- pawilony,
- chłodnie i mroźnie,
- wiaty,
- garaże,
- pieczarkarnie,
- kontenery.

Jako specjaliści w tym zakresie zapewniamy Państwu kompleksową obsługę i wykonanie wszystkich niezbędnych prac montażowych.
Opis działalności
Jeżeli szukacie Państwo firmy, która przedstawi wam nowoczesne, szybkie i atrakcyjne rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą Prostal. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i montaż płyt warstwowych oraz konstrukcji stalowych. Wykonujemy także remontowe prace wysokościowe.
Produkty i usługi
Lekkie konstrukcje stalowe idealnie nadają się do zastosować w przemyśle i magazynowaniu. Mogą powstawać bardzo szybko. Są odporne na zmiany temperaturowe i wilgoć. Koszt ich powstania jest znacznie niższy niż budynków murowanych. Znając zalety tego typu konstrukcji chcemy zaproponować Państwu usługi takie jak:
- sprzedaż i montaż konstrukcji stalowych,
- sprzedaż i montaż płyt warstwowych,
- sprzedaż i montaż blach konstrukcyjnych i dachowych,
- sprzedaż i montaż płyt warstwowych dachowych,
- obróbkę blacharską,
- hydropiaskowanie konstrukcji stalowych,
- malowanie konstrukcji stalowych farbami ognioodpornymi,
- prace wysokościowe,
- usługi podnośnikami koszowymi.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami płyt warstwowych i konstrukcji stalowych, które spełniają nasze wysokie standardy jakości.

Proponujemy budowę konstrukcji lekkich stalowych w technologii płyt warstwowych oraz pełną obróbkę blacharską, wraz z montażem systemów rynnowych.

Oprócz budowy nowych obiektów w Prostal wykonujemy także remonty i modernizacje. Możemy np. wymienić uszkodzone lub zużyte elementy, oczyścić i pomalować elementy hali, albo rozbudować ją o nowe pomieszczenie.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania podczas kontaktu z naszym biurem znajdującym się w Budach Grabskich koło Skierniewic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe