Usługi Dekarskie Maciej Malesa

Usługi dekarskie

Dachy i usługi dekarskie
96-127 Mszadla 69 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
721 169 210
Adres korespondencyjny
96-127 Mszadla 69 łódzkie

Informacje

Opis działalności
Maciej Malesa prowadzi firmę dekarską, która zajmuje się pokryciami dachowymi od renowacji po naprawy. Siedziba firmy znajduje się w Lipcach Reymontowskich, w województwie łódzkim.
Produkty i usługi
Firma Macieja Malesy oferuje usługi dekarskie na najwyższym poziomie. Obejmują one nie tylko precyzyjnie prace, ale również materiały wysokiej klasy.

Dach jest bardzo ważną częścią konstrukcji każdego budynku. Chroni mieszkańców przed różnorakimi warunkami atmosferycznymi. Niepoprawnie wykonany montaż lub uszkodzenie dachu jest zazwyczaj poważnym problem, który powinien być niezwłocznie naprawiony.

Wieloletnie doświadczenie w dekarstwie i ciesielstwie pozwala nam wykonać bezpieczny i trwały montaż dachu oraz jego naprawę.

W skład naszych usług wchodzi:
- montaż rynien,
- renowacja i naprawa dachu,
- montaż blachodachówki,
- montaż więźby dachowej,
- montaż okien dachowych.

Warto jest skorzystać z usług naszej firmy, ponieważ prawidłowy montaż blachodachówki sprawi, że dach będzie Państwu służył przez wiele lat. Precyzyjne wykończenie pozwala uniknąć wadliwych szczelin, które przyczyniają się do powstawania wilgoci w domu. Respektujemy wszelkie zalecenia producentów dachówek i wykonujemy odpowiednie zabezpieczenie dachu.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Macieja Malesy z Lipiec Reymontowskich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń