96-100 Sierakowice Prawe 135a łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 700 777
Adres korespondencyjny
96-100 Sierakowice Prawe 135a łódzkie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
Jeżeli szukasz specjalistów w zakresie montażu ogrodzeń, wykończenia wnętrz, montażu bram oraz stawiania wiat betonowych – to trafiłeś idealnie!
Opis działalności
Ogrodzenia, wiaty betonowe, bramy i furtki, usługi leśne, opał.
Produkty i usługi
W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ogrodzeń m.in ogrodzenia betonowe, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, ogrodzenia metalowe, bramy, furtki.

Bramy i furtki
Bramy wjazdowe to niezwykle istotny element każdej posesji, stanowi bowiem często ciekawą ozdobę działki. Bramy powinny być wytrzymałe, estetyczne, pasujące do ogrodzenia, ale także wygodne.

Oferujemy bramy i furtki stalowe, które będą służyły przez wiele lat. W naszej ofercie nie brakuje bram przesuwnych i skrzydłowych – zawsze dopasowane do potrzeb i wymagań klienta.

Ogrodzenia
Ogrodzenie powinno być estetyczne, dopasowane do otoczenia, budynków, ale także trwałe i funkcjonalne. Podstawowym celem jest zapewnianie bezpieczeństwa, poprzez chronienie ogrodzonego terenu przed niepożądanymi gośćmi, ale przy tym nie może tracić walorów dekoracyjnych. Nasza oferta na płoty pozwoli dopasować ogrodzenie do indywidualnych potrzeb i gustów.

Nasza oferta na ogrodzenia obejmuje:
- Płoty betonowe
- Płoty drewniane
- Płoty z siatki
- Płoty panelowe
- Płoty metalowe

Wiaty i garaże
Wiaty, altany oraz garaże betonowe to rozwiązania pozwalające niskim kosztem i bez zbędnych formalności ustawić na posesji potrzebne konstrukcje. Nie wymagają one pozwoleń na budowę, a także dzięki zastosowaniu płyt płyt betonowych są są tanie, a przy tym solidne.

Oferujemy montaż wiat betonowychz płyt o wysokości 0,5m oraz 0,3 m i długości 2m. Jesteśmy także w stanie docinać płyty według potrzeb, dzięki czemu możemy uzyskać każdy kształt i wymiar konstrukcji. Jako jedyna ekipa montująca wiaty betonowe w woj. łódzkim stawiamy 2,5 metrowe obiekty ręcznie, co pozwala nam montować wiaty betonowe, garaże czy altany w miejscach niedostępnych dla ciężkiego sprzętu. Nasza praca obejmuje kompleksowe prace począwszy od wylewki, a kończąc na pokryciu dachowym.

Oferujemy i montujemy bramy na terenie Skierniewic, Łowicza, Łodzi i całego województwa łódzkiego oraz mazowieckiego, nie wykluczamy jednak przy tym pracy poza tym obszarem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe