Grzegorz Szaniecki Ogrody

Stworzymy dla Ciebie piękny ogród

Ogrodnictwo
96-100 Strobów 12 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grzegorz Szaniecki Ogrody
96-100 Strobów 12 łódzkie
NIP
8361332963
Telefon
Grzegorz Szaniecki Ogrody

Informacje

Opis działalności firmy Grzegorz Szaniecki Ogrody w Strobów
Firma Ogrody Szaniecki świadczy usługi ogrodnicze i usługi z zakresu architektury krajobrazu na terenie województwa łódzkiego. Działamy na rynku 2006 r. i przez ten czas z powodzeniem zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń dla Klientów prywatnych i firm.
Produkty i usługi
Oferujemy projekty i aranżację terenów zielonych, pielęgnację roślin i montaż automatycznych systemów nawadniających.

Sprawdź naszą pełną ofertę i zobacz, co możemy zrobić dla Twojego ogrodu.

Ogrodnictwo i architektura krajobrazu to dla nas więcej, niż tylko praca – to przede wszystkim pasja. W każde zlecenie wkładamy serce, bo satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. projektowanie ogrodów, zakładanie terenów zielonych, montaż systemów nawodnienia, pielęgnację roślin i inne prace ogrodnicze. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i firmami. Realizujemy zarówno małe, prywatne zlecenia, jak i duże inwestycje. Wyróżnia nas nie tylko fachowa wiedza i bogate doświadczenie, ale także kreatywność i indywidualne podejście do każdego zadania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy pewni, że każdy właściciel ogrodu znajdzie wśród naszych usług coś dla siebie! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Oferta:

- projektowanie ogrodów,
- zakładanie terenów zielonych,
- nawadnianie,
- regeneracja trawników,
- pielęgnacja i ochrona roślin.


Jesteśmy rodzinną firmą ogrodniczą ze Skierniewic w woj. łódzkim. Działamy na rynku od 2006 r. i nieustannie się rozwijamy, podnosząc kwalifikacje i poszerzając zakres naszych usług, by codziennie wychodzić naprzeciw potrzebom właścicieli ogrodów i działek. Ogrodnictwo i architektura krajobrazu to dla nas więcej, niż tylko praca – to przede wszystkim pasja. W każde zlecenie wkładamy serce, bo satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza.
Zasięg działania
Firma Grzegorz Szaniecki Ogrody z lokalizacji: Strobów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń