Ceranka PHU Krzysztof Ceranka

Zapewniamy złomowanie i skup pojazdów sprawnych oraz uszkodzonych

Autozłom
97-221 Łaznów 1 łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Ceranka PHU Krzysztof Ceranka

Informacje

Opis działalności
Firma działa na terenie miast Łódź, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki oraz okolic tych miast Właścicielem firmy jest Krzysztof Ceranka.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach związanych z pomocą drogową - woje usługi świadczymy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wystarczy telefon, a przyjedziemy i zajmiemy się Państwa pojazdem. Zajmujemy się autoholowaniem, realizujemy usługi przy wykorzystaniu auto-lawety.

Naszą pomoc drogową realizujemy na terenie takich miast jak Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Rzgów, Brzeziny, Andrespol, Piotrków Trybunalski, Tuszyn oraz w okolicach. Zapewniamy obsługę na autostradzie A1 i A2, a także drogach ekspresowych S8 i S14.

Sprzedajemy części samochodowe, między innymi:
- listwy ozdobne,
- nakładki progowe,
- oświetlenie,
- części karoserii,
- części układu elektrycznego,
- części układu kierowniczego,
- części układu zawieszenia,
- wycieraczki,
- wyposażenie wnętrza.

Prowadzimy skup pojazdów, w którym przyjmujemy aua sprawne oraz uszkodzone, bez względu na ich stan. Skupimy od Państwa auta bez OC i przeglądu technicznego, odbieramy pojazdy własną auto-lawetą. Nasze usługi obejmują także złomowanie pojazdów, wystawiamy zaświadczenia o złomowaniu, które potrzebne są by wyrejestrować pojazd.

Zapewniamy pełen profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzki wschodni, Łódź, pabianicki, piotrkowski, Piotrków Trybunalski, tomaszowski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mirobelka662
Nieoceniona pomoc na drodze, uratowali mnie kiedy auto zepsuło mi się na autostradzie. Szybki przyjazd i niewygórowana cena.
K
Krzysztof
Polecam ich usługi, skup pojazdów w konkurencyjnej cenie. Skupili ode mnie uszkodzone auto, przyjechali po nie lawetą. Pełen profesjonalizm.
W
Wilos_tymek
Oddawałem tutaj auto do złomowania, bardzo sprawnie przeprowadzone czynności, dobra cena, dostałem niezbędne zaświadczenie. Polecam.