Dom-W Wiesława Świstak

Gospodarstwo, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta i szumu samochodów

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Południowa 97, 97-221 Łaznowska Wola łódzkie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(44) 719 53 65
Dom-W Wiesława Świstak

Informacje

Opis działalności
Dom-W to miejsce idealne do wypoczynku dla każdej osoby. W naszym gospodarstwie agroturystycznym oderwiesz się od zgiełku miasta i szumu samochodów. Znajdziesz nas w Łaznowskiej Woli. Jest to piękna wioska leżąca na terenie województwa łódzkiego.
Produkty i usługi
Gospodarstwo agroturystyczne w Łaznowskiej Woli to idealne rozwiązanie na urlop. To miejsce ułożone 20 kilometrów od Łodzi i około 30 kilometrów do Tomaszowa Mazowieckiego. Nieopodal nas znajduje się ogromny Zalew Sulejowski oraz Niebieskie Źródła. Ogromny obszar pozwoli na zorganizowanie masy, różnego rodzaju atrakcji dla każdego.

Swoim gościom proponujemy między innymi:

- przejażdżki konne,
- jazdę bryczką,
- wycieczki rowerowe,
- ognisko z kiełbaskami,
- kulig,
- wędkowanie,
- grzybobranie,
- jazdę na quadach,
- imprezy okolicznościowe.

W Dom-W przygotowaliśmy rozmaite kwatery od dwu, do czteroosobowych. Są to zadbane i czyste pokoje dla pojedynczych osób i całych rodzin. Oferujemy pełen zakres wyżywienia. Nasi goście mogą zjeść u nas pyszne, domowe i swojskie śniadania, obiady oraz kolacje. U nas każdy indywidualnie decyduje o porze posiłku.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie. Opowiemy Ci o pozostałych atrakcjach, które dla Ciebie przygotowaliśmy w Łaznowskiej Woli!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Agnieszka
Piękny krajobraz, którego nie zapomnę do końca życia. Czas mile spędzony. Pani domu jest osobą niezwykle sympatyczną i rodzinną. Pokoje, które wynajmowaliśmy były zadbane i pachnące.
A
Anna
Cudowne miejsce i cudowni właściciele. Cisza, spokój. Odpoczynek. W dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Pokoje bardzo czyste i zadbane. Komfort na 100%
M
Magdalena
Niezwykłe miejsce. Jest tu taka cisza i spokój. Poczułam się jak za czasów dziecka. Wspólnie ze znajomymi przygotowaliśmy ognisko, kiełbaski, graliśmy na gitarze. Było bajecznie!