Caban Recykling sp. z o.o.

Złomowanie pojazdów i skup aut za gotówkę

Recykling
97-319 Kalinów 28 łódzkie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Caban Recykling sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Caban Recykling znajduje się w Kalinowie, w powiecie tomaszowskim, w województwie łódzkim. Działalność prowadzimy od 2019 roku.
Produkty i usługi
Oferta firmy Caban Recykling to przede wszystkim skup aut używanych. Skupujemy samochody każdego rodzaju, które nie nadają się do dalszej eksploatacji, w tym auta powypadkowe i pokolizyjne. Przyjmiemy też te wycofane z użycia z uwagi na inne poważne uszkodzenia. Klientom pomagamy w pozbyciu się niesprawnych, niepotrzebnych pojazdów, które nie powinny ani obrastać trawą na ich podwórkach, ani zalegać w garażach. Jest to istotne zarówno z uwagi na ich komfort, jak i kwestie związane z ochroną środowiska. W czasie realizacji zleceń ściśle przestrzegamy prawa i standardów bezpieczeństwa.

Dokonujemy również wycen pojazdów, opierając się o naszą rozległą wiedzę z zakresu motoryzacji. Zapewniamy konkurencyjne stawki i przejrzyste zasady. Zależy nam na długofalowych relacjach z klientami.

Ponadto przeprowadzamy demontaż aut. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, dlatego szybko i sprawnie realizujemy wszelkie zlecenia.

Uzupełnienie oferty to:
- skup AGD,
- skup sprzętu RTV,
- skup złomu stalowego,
- skup odpadów produkcyjnych,
- skup nieskorodowanych ścinków blach,
- skup odpadów z konstrukcji stalowych,
- skup złomu stalowego ciętego,
- skup wiór stalowych,
- skup złomu stalowego poamortyzacyjnego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Caban Recykling.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń